Телекомунікації

Locstat щодня аналізує дані 25 мільйонів точок за допомогою DataStax Enterprise

~ 2 хв

Окрім бази даних DSE, компанія використовує пакети послуг DSE Graph для створення графічних зображень і DSE Analytics для підтримки існуючого набору рішень. Аналітики компанії виконують розширену обробку складних подій і створюють загальну картину робочих процесів для будь-якого певного географічного місцеположення

Компанія

Locstat – постачальник багаторівневої IoT-платформи з міцною аналітичною основою, яка лінійно масштабується і не прив’язує клієнтів до конкретних архітектур постачальників хмарних обчислень. Дане рішення можна розгорнути в усіх основних хмарних середовищах, а також у приватній хмарі.

Платформа Locstat є економічно ефективною і вирішує проблему нестачі навичок, тривалого часу впровадження і високих витрат на впровадження рішень IoT. Компанія базується у Кейптауні (ПАР). Продуктами компанії користуються клієнти з секторів комунікацій, охорони здоров’я, роздрібної торгівлі, фінансів, сфери безпеки і торгівлі.

Проблема

Для того, щоб зберігати всю зібрану і оброблювану інформацію, Locstat обрала базу даних від DataStax Enterprise. Цей вибір дав компанії можливість виконувати розширену обробку складних подій і створювати загальну картину робочих процесів для будь-якого певного географічного місцеположення. DataStax Enterprise використовується як база даних, крім того, було впроваджено пакети послуг DSE Graph для створення графічних зображень і DSE Analytics для підтримки існуючого набору рішень.

Використовуючи DSE, Locstat створила механізм правил, який може не тільки запитувати вбудовані транзакції, а й відображати всі потоки даних з датчиків, встановлених у навколишньому середовищі, а потім надавати відомості на панель моніторингу. Таким чином, кінцевий користувач бачить у реальному часі, що відбувається у зазначеній точці. Всі дані з пристроїв записуються і зберігаються. Єдиною базою даних, яка може управляти такою кількістю змінюваної інформації є DataStax.

Переваги використання бази даних DataStax

  • безвідмовна робота;
  • лінійний масштаб (режим реального часу);
  • довговічність (всі дані, що надходять, зберігаються стільки, скільки необхідно клієнтам);
  • нульові простої (інформація постійно збирається, масштабується і може бути виведена у потрібному форматі).

В даний час компанія Locstat забезпечує аналіз 25 мільйонів точок даних на день і має намір масштабувати свої рішення в умовах зростаючого попиту на технології IoT.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;