Охорона здоров'я

LifeFlow застосовує Microsoft Azure для створення моделей артерій і моделювання кровотоку

~ 3 хв

Завдяки хмарній платформі, компанія розробила рішення для візуалізації, яке забезпечує неінвазивну діагностику ішемічної хвороби серця і може широко застосовуватися у всьому світі

coronary heart disease, Microsoft

Ішемічна хвороба серця (ІХС) є головною причиною смерті в усьому світі. Хоча сучасні діагностичні інструменти рятують життя пацієнтів з ІХС, залишаються значні ризики, пов’язані з інвазивними діагностичними процедурами. LifeFlow, польський стартап, який працює у сфері MedTech, використовує переваги середовища Microsoft Azure (машинне навчання і високу обчислювальна потужність) для створення тривимірних моделей артерій і моделювання кровотоку, а дані зберігаються на хмарній платформі з високим ступенем захисту на базі Azure.

В результаті такої роботи LifeFlow стала однією з двох компаній у світі, які розробили рішення для візуалізації, яке забезпечує неінвазивну діагностику ІХС і яке може бути широко поширене у всьому світі.

Прагнучи поліпшити життя пацієнтів, які страждають на ішемічну хворобу серця, LifeFlow підтримує кардіологів за допомогою рентабельною діагностичної технології, яка може значно знизити потребу в інвазивних ангіографії, які тягнуть за собою різні ризики, від пошкодження нирок до серцевих нападів і інсультів.

Неінвазивна діагностика без ризику

Принцип роботи цієї технології простий: кардіологи завантажують дані про пацієнтів, включаючи зображення комп’ютерної томографії серця і сигнали артеріального тиску, через хмарну платформу у високозахищену службу сховища BLOB-об’єктів Microsoft Azure.

Потім ці дані передаються на віртуальні машини, де штучний інтелект і висока обчислювальна потужність використовуються для моделювання артерій і моделювання кровотоку. Кардіологи досліджують роботу коронарних судин за допомогою тривимірної реконструкції артерій. Вони проводять вимірювання у віртуальному середовищі без ризику для пацієнта і без обмеження у часі. Це принципово новий спосіб постановки діагнозу, який усуває непотрібні і дорогі інвазивні процедури для пацієнта.

Ішемічна хвороба серця – найчастіша причина серцевих захворювань і основна причина смерті пацієнтів у всьому світі. Апаратні рішення вимагають від компанії установки серверів у лікарнях, і можуть знадобитися роки, щоб дана дія було виконана у тих медичних установах, які цього потребують. LifeFlow знала, що для того, щоб рішення було широко доступним і допомагало рятувати життя, необхідно розробити його за допомогою хмари і з досвідченим партнером, який знається на сфері охорони здоров’я. Microsoft стала таким партнером для LifeFlow.

Хмара – спосіб допомоги у глобальних масштабах

Найбільш трудомістка частина продукту – це моделювання, тому LifeFlow потрібно було зробити його якомога швидше. Microsoft Azure дозволила швидше домогтися результату, надаючи масштабовані віртуальні машини за запитом по всьому світу. У Azure немає обмежень на обчислювальну потужність і обсяг сховища.

До використання компанії було потрібно кілька днів, щоб змоделювати кровотік пацієнта. Перемістившись на Azure, LifeFlow скоротила час моделювання до трьох годин. Більш того, оскільки весь процес працює у хмарі, компанії не потрібно турбуватися про локальне обладнання, де б воно не знаходилося. Масштабованість хмарних обчислень – природний правильний вибір для складних обчислювальних процесів.

Microsoft – світовий лідер в області інформаційних технологій, що поставляє широкий діапазон пристроїв і сервісів, програмного забезпечення та ІТ-послуг. Компанія Everest – офіційний партнер Microsoft в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Microsoft, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;