Рітейл та eCommerce

Lids розвиває роздрібні операції з Microsoft Dynamics 365

~ 2 хв

Dynamics 365 Commerce – це рішення, яке підтримує мережу POS, включаючи незалежні від платформи мобільні можливості, які доступні на більшості портативних пристроїв

Lids-Image
Фото: rli.uk.com

Lids – це провідний фірмовий магазин ліцензійних товарів для спортивних команд. У мережі налічується 1100 магазинів, що знаходяться на території Північної Америки. У 2019 компанія зайнялася оновленням своєї застарілої технологічної інфраструктури. Співпрацюючи з партнером Blue Horseshoe, Lids вирішила впровадити Microsoft Dynamics 365 Finance, а також Dynamics 365 Commerce.

Ці рішення забезпечують прозорість продажу і ланцюжки поставок, а також сучасні, готові до роботи з мобільними пристроями точки продажів (POS), які більш привабливі як для клієнтів, так і для персоналу. За більш ніж два останніх десятиліття компанія створила набір з розрізнених рішень для підтримки різних частин бізнесу. Першочерговим завданням було знайти фінансове рішення, яке забезпечило б зростання і можливість інтеграції з декількома продуктами. Коли почався процес перегляду фінансового рішення, Lids вступила у переговори з Blue Horseshoe, членом партнерської мережі Microsoft, що базується у Індіанаполісі.

Blue Horseshoe запропонувала Lids використовувати більш комплексний підхід, щоб побачити потенціал для зростання і почати досліджувати аналітичні дані, пропоновані Microsoft Dynamics 365 Finance у поєднанні з Dynamics 365 Commerce. Після попереднього досвіду постійної звірки даних з розрізнених рішень у різних частинах бізнесу Lids була готова до єдиної версії рішення, яка б узгодила систему продажів, систему мерчандайзингу та бухгалтерську звітність.

Наявність сучасних торгових точок (POS) – це не тільки частина іміджу, який магазин уявляє свого клієнтській базі. POS-и також важливі для найму та утримання найкращих продавців. Головний актив компанії це співробітники і менеджери магазинів, саме їм важливі POS-термінали, і їм потрібні технології. Dynamics 365 Commerce – це рішення, яке підтримує мережу POS, включаючи незалежні від платформи мобільні можливості, які можуть працювати на більшості портативних пристроїв. Мобільний POS-термінал дозволяє співробітникам не фіксуватися на певному робочому місці у торговельному залі, обслуговувати клієнтів максимально ефективно. Наприклад, при великій кількості доступних варіантів продукту – одна кепка Yankees може бути представлена ​​у 14 розмірах і 30 різних кольорах – продажі проходять більш успішно, коли співробітник може працювати з клієнтом і переглядати, що є на складі, прямо з того місця у торговому залі, де він знаходиться.

Повний розгортання POS-терміналу планувалося на лютий 2021 року. У той же час компанія Lids продовжувала переносити дані у Azure. Крім того, Lids планує інтегрувати Microsoft Power BI для збору більш корисної інформації з зібраних даних.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;