Рітейл та eCommerce

Lee Valley Tools візуалізує дані за допомогою Power BI

~ 2 хв

З огляду на складність і кількість даних, які щодня надходять з виробництва і точок продажів продукції, компанія поставила за мету знайти ідеальне рішення для впорядкування і візуалізації інформації в зручній формі. Застосування Power BI підвищило ефективність роботи виробництва і магазинів

Компанія

Lee Valley – відома канадська компанія, яка спеціалізується на виробництві і продажі високоякісних інструментів для обробки дерева. В даний час компанія виробляє не тільки інструменти для роботи по дереву, але і садові інструменти, обладнання, подарунки та корисні дрібниці для дому, кухні та саду. У Канаді працює 20 магазинів Lee Valley.

Проблема

З моменту заснування компанії у 1978 році пройшло більше 40 років. В останні роки процес збору, організації та обробки даних був особливо складним. На думку експертів компанії, виникла необхідність реорганізації як самого процесу роботи виробництва, так і точок продажів. У якості аналітичної платформи і панелі інструментів, що відображає необхідні дані в потрібній формі, було обране рішення Power BI від Microsoft.

До застосування Power BI весь процес планування на виробництві здійснювався на спеціальних демонстраційних дошках, а для розрахунків працівники цеху іноді використовували звичайні калькулятори. Безліч обчислень і креслень робилися вручну на аркушах паперу. Ці процеси забирали у фахівців багато часу, до того ж були економічно неефективними.

Рішення

Щоб скоротити втрати робочого часу на облік праці, планування, обчислення та інші процеси, всі наявні дані почали вносити у базу даних Power BI. Все, що раніше займало години, тепер виконувалося за лічені секунди.

Рішення Microsoft Power BI упорядкувало дані всіх типів. Завдяки простій і зрозумілій візуалізації команда Lee Valley змогла більш ефективно і обґрунтовано приймати рішення. Виробничий підрозділ компанії – Veritas – першим почав тестувати Power BI, і вже у перші тижні використання оцінив його переваги. За короткий проміжок часу величезний обсяг IT-процесів перетворив розрізнені дані на структуровану і зрозумілу інформацію. 

Слідом за цим підвищилася продуктивність персоналу, компанія отримала можливість побачити свої «слабкі місця». Старші менеджери характеризують Power BI як інструмент з «фантастичним інтерфейсом». У ньому відбувається візуалізація графіків, таблиць, діаграм, за допомогою яких ілюструються всі процеси, що відбуваються у компанії.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;