Охорона здоров'я

Lebenshilfe забезпечує захист конфіденційних даних пацієнтів за допомогою GravityZone від Bitdefender

~ 3 хв

GravityZone знаходить і видаляє шкідливі програми з комп’ютерів без втручання користувача. Агент перевіряє повний мережевий трафік Lebenshilfe на рівні пакетів і, таким чином, підтримує брандмауер при пошуку шкідливих програм

GravityZone

Завдання

Захист конфіденційності особистих даних пацієнтів – головний пріоритет IT-служби організації Lebenshilfe Heinsberg e.v. Це асоціація з підтримки людей з фізичними і розумовими особливостями, яка підтримує понад 1800 пацієнтів різного віку. Співробітники асоціації щодня мають справу з конфіденційними файлами клієнтів, діагнозами і картами догляду людей, про яких вони піклуються. IT-відділ організації обслуговує понад 300 клієнтів Windows, розподілених у будинках, адміністраціях і майстернях, 45 віртуальних серверів і 650 поштових скриньок, розміщених на сервері Microsoft Exchange.

IT-ресурси асоціації важливі для забезпечення нормальної роботи – відмови комп’ютерів змусять співробітників документувати свою діяльність вручну, а потім переносити інформацію в електронний формат. Те ж саме відбудеться і з планами прийому ліків. Система управління товарами забезпечує чітке уявлення про вилучення матеріалів і запаси. Втрата цих даних може значно порушити роботу, так як і процес управління персоналом, і бухгалтерський облік повністю засновані на програмному забезпеченні. Програмне забезпечення, яке використовувалося для захисту комп’ютерів від шкідливих програм ще кілька років тому, більше не було підходящим варіантом через різні причини. Таким чином, виникла необхідність пошуку нового доступного програмного забезпечення для контролю безпеки і конфіденційності даних.

Рішення

Програмне забезпечення Bitdefender відмінно показало себе у порівняльних тестах, мало справедливе співвідношення ціни і продуктивності, підходило під невелику кількість системних ресурсів на клієнтах і серверах. ПЗ було встановлене партнером Bitdefender QKomm GmbH, тестування бета-версії Bitdefender GravityZone відбулося ще на початку 2015 року. У GravityZone на сервері встановлюється тільки агент, який просто створює хеш-значення всіх файлів, що зберігаються на жорсткому диску, і відправляє їх на зовнішній сервер сканування. Файли оцінюються цим пристроєм на основі Ubuntu, що позбавляє клієнтів і сервери від проблем і запобігає втраті продуктивності. Агент також перевіряє повний мережевий трафік Lebenshilfe на рівні пакетів і, таким чином, підтримує брандмауер при пошуку шкідливих програм. Заходи безпеки були схвалені зовнішнім співробітником із захисту даних, який відповідає за регулярні перевірки безпеки. Завершує концепцію безпеки модуль Security for Exchange від Bitdefender, який тепер також використовується у Lebenshilfe. Він сканує дані поштового сервера на предмет шкідливих вкладень і небезпечного вмісту електронної пошти, наприклад посилань на фішингові сайти.

Результат

GravityZone знаходить і видаляє шкідливі програми з комп’ютерів без втручання користувача. Агенти налаштовані так, що служба безпеки буде повідомлена у випадку зараження, але зазвичай від неї не потрібно ніяких дій. Програма захисту надійно виконує свої завдання у фоновому режимі. GravityZone може надійно відбивати незвичайні атаки. Наприклад, Lebenshilfe розміщує ряд веб-сайтів на своєму веб-сервері. На одному з цих сайтів використовувалася застаріла версія системи управління контентом Joomla, яку зловмисники могли використовувати для завантаження шкідливого сценарію на сервер. Скрипт намагався автоматично заразити шкідливим ПЗ (набором експлойтів) кожен комп’ютер користувача сайту. Коли співробітник Lebenshilfe перейшов на сайт, місцевий агент негайно відреагував – було виявлено зараження сервера.

GravityZone можна керувати через веб-інтерфейс з будь-якого пристрою, навіть без установки консолі адміністратора. Завдяки інтеграції з полегшеним протоколом доступу до каталогів (LDAP) фахівці з безпеки можуть аутентифікуватися у рішенні за допомогою своїх існуючих облікових даних Windows. Інтеграція і управління кінцевими точками також прості: GravityZone витягує необхідну інформацію з Active Directory, усуваючи необхідність установки агентів на клієнтах і додавання їх вручну в рішення для захисту від вірусів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;