Державний сектор

Компанія Milliman обирає Azure Data Explorer для розширення можливостей ПЗ Arius

~ 3 хв

Azure Data Explorer забезпечує високу продуктивність і дає можливість програмному забезпеченню для резервування страховок обробляти великі обсяги даних без втрат інформації

Milliman Azure Data Explorer

Milliman – міжнародна консалтингова та актуарна компанія з головним офісом у Сіетлі (Вашингтон, США). У компанії налічується 60 відділень у країнах світу, а чисельність співробітників складає більше 4 тисяч чоловік. Milliman надає персоналізовані консультації та технологічні рішення у галузі охорони здоров’я, інвестицій, фінансів, страхування життя, майна і страхування від нещасних випадків. Компанія Milliman звернулася до Microsoft для розширення можливостей бази даних для свого програмного забезпечення для резервування страховок – Arius. У міру зростання кількості клієнтів Arius Enterprise, збільшувався також обсяг і складність обробки даних, навантажуючи архітектуру системи. Команда Arius стала використовувати Microsoft Azure Data Explorer для підтримки динамічного зростання системи, отримавши при цьому швидкість, простоту і масштабованість.

Новий підхід до даних

У 2018 році компанія вперше зіткнулася з проблемами продуктивності у деяких великих клієнтів. Прийом даних або виконання запитів займали більше 20 хвилин – набагато довше, ніж було потрібно. Якщо програма виконує агрегацію даних на вимогу довше 10 хвилин, це у цілому гальмує роботу.

Система використовувала класичну реляційну базу даних із зіркоподібною схемою динамічного сховища даних, і підтримувала більш 50 визначених користувачем мір та величин – дані завантажувалися за допомогою традиційних методів вилучення, перетворення і завантаження.

Первісна архітектура бази даних Arius стала вимагати занадто багато часу і обчислювальних ресурсів, збільшення обсягу пам’яті і обчислювальних ресурсів вже не підвищувало продуктивність, а тільки збільшувало витрати. Команда Milliman почала досліджувати можливості Microsoft Azure Data Explorer. З існуючою базою даних на основі SQL команді Arius необхідно було зрозуміти, що спричинить за собою перехід на Azure Data Explorer. Після оцінки декількох варіантів реструктуризації рішення на основі Azure було модифіковано і стало підтримувати два підходи до обробки даних – в залежності від масштабів клієнта. Для дрібних клієнтів компанія пропонувала існуюче рішення на основі SQL, а для великих – Azure Data Explorer. Для цього команда Arius розділила код додатка, що дозволило Azure Data Explorer отримувати всі запити на обробку даних, комплексні запити та аналітику. Це дало Milliman можливість зберегти всю бізнес-логіку і значно спростити архітектуру завантаження необроблених даних, а також виконувати швидкі запити без створення декількох параметрів, попереднього розрахунку і оптимізації показників для кожного клієнта.

Перенести існуючу систему в Azure Data Explorer було досить просто, зміна архітектури основного рішення і схеми бази даних не зайняло багато часу. Існуюча логіка SQL-запитів була швидко реалізована на KQL, що також дозволило замінити деякі з більш складних функцій в C# і процедур в SQL. З точки зору швидкості, хоча компанії довелося внести деякі зміни у розмір файлів, які відправлялися в Azure Data Explorer, в результаті дані завантажувалися в два рази швидше, а запити виконувалися майже миттєво – тепер 20-хвилинні запити займали менше хвилини. Azure Data Explorer забезпечує відмінну продуктивність і дає впевненість, що компанія може обробляти великі обсяги даних без втрат.

В цілому, переваги переведення Arius у Azure Data Explorer включали швидке перенесення програми, прямий перехід з SQL на KQL і подвоєння швидкості прийому даних – ці зміни допомогли компанії Milliman пропонувати великим і просунутим страховим компаніям більш високу продуктивність при менших витратах, стратегічно позиціонувати програмне рішення для майбутнього зростання і виграти престижну номінацію «Рішення року в області хмарних технологій» на церемонії вручення нагород InsuranceERM Awards 2020.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;