Охорона здоров'я

Коледж Туро застосовує гіперконвергентну інфраструктуру Dell EMC VxRail для навчання стоматологів

~ 3 хв

Завдяки цифровій стоматологічній інфраструктурі на базі VxRail коледж забезпечує кращі і стабільні результати лікування пацієнтів при менших витратах, а також економить близько 1 млн. дол. за рахунок скорочення витрат на технічний персонал

Touro-College

Коледж стоматологічної медицини Туро (Touro College) був заснований для надання найкращої освіти у сфері стоматології з використанням останніх цифрових досягнень в цій галузі охорони здоров’я. Завдання організації – задовольнити потребу в навчанні сучасних стоматологів за допомогою цифрових освітніх і медичних технологій. Це потребувало від коледжу створення ультрасучасного середовища для ефективного викладання і навчання.

Коледж співпрацював з постачальником керованих послуг Hudson River CIO Advisors для створення і експлуатації цифрової інфраструктури для стоматологічної освіти і практики. Стандартні розгортання були надзвичайно дорогими і підтримували лише невелику кількість користувачів. Однак гіперконвергентна інфраструктура забезпечувала оптимальну продуктивність з ефективним управлінням при менших витратах. Фахівці виявили, що пристрої Dell EMC VxRail, оптимізовані для інтенсивної графічної обробки, були найкращим рішенням для задоволення наявних потреб. Завершивши початкове розгортання менш ніж за три місяці, Hudson River розширив гіперконвергентну інфраструктуру (HCI). Сьогодні Touro використовує 18 пристроїв VxRail all-flash, 14 з яких призначені для роботи з графічними процесорами (GPU) NVIDIA® Tesla® M10.

VxRail і графічні процесори підключаються до 550 тонких клієнтів, встановлених на стоматологічних кріслах в симуляційній лабораторії і в офісах коледжу. Завдяки цифровій стоматологічній інфраструктурі на базі VxRail коледж забезпечує кращі і стабільні результати лікування пацієнтів при менших витратах.

Високопродуктивна основа для цифрового навчання

В даний час Touro HCI підтримує понад 670 індивідуальних користувачів і дозволяє студентам і викладачам використовувати тривимірні зображення, а також передове ПЗ для вивчення, викладання та практики з цифровими моделями у більш різноманітних і реалістичних умовах, ніж при традиційному навчанні. Студенти за підтримки досвідчених практикуючих стоматологів приймають понад 200 пацієнтів на день, використовуючи комбінацію програмного забезпечення і 3D-сканерів для оцінки стану пацієнтів, планування лікування і створення точних протезів зубів. Зараз коледж є світовим лідером в області одночасного використання стоматологічного та освітнього програмного забезпечення.

Як працює система?

Користувачі входять у систему тільки один раз, торкаючись карти картрідером Imprivata і вводячи код. Технологія віртуальних робочих столів, керована за допомогою програмного забезпечення Citrix на рівні VMware vSAN, інтегрованого з VxRail, підтримує їх сеанси у різних частинах коледжу або за його межами. Накладні витрати на управління навчальним середовищем низькі. При збільшенні кількості одночасних користувачів до більш, ніж 670, одночасно відбулося скорочення штату співробітників служби підтримки з двох людей до одної.

Ефективне управління записами у HCI

Туро і багато інших стоматологічних шкіл використовують складний додаток для електронних медичних карт (EMR), що має назву axiUm, інструмент, який є галузевим стандартом, необхідним для таких важливих завдань, як управління записами відповідно до HIPAA та іншими нормативними актами. Програмне забезпечення вимагає постійного контролю з боку IT-служби. Замість того, щоб покладатися на громіздкі процеси на рівні робочого столу, фахівці централізовано контролюють axiUm в HCI за допомогою пристроїв VxRail з Citrix і GPU. Таким чином, вони безпечно управляють даними.

Результати компанії

  • мінімізація витрат, складнощів адміністрування та енергоспоживання за рахунок розгортання HCI;
  • підтримка кращих у своєму класі додатків для 3D-моделювання CAD/CAM для понад 670 одночасних користувачів;
  • забезпечення більшої глибини сценаріїв стоматологічного дослідження;
  • забезпечення надійного призначеного для користувача інтерфейсу;
  • Touro щорічно заощаджує близько 1 млн. дол. за рахунок скорочення витрат на персонал у порівнянні з традиційною технологією, шляхом розгортання гіперконвергентної інфраструктури за допомогою Dell EMC VxRail.
Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;