Банки

KB Securities об’єднує бази даних для аналізу клієнтів за допомогою Alteryx

~ 3 хв

Компанія застосувала аналітичну платформу для інтеграції декількох баз даних, а також для аналізу поведінки клієнтів, крім того, був реалізований «Проект впровадження платформи великих даних» для перетворення KB Securities в організацію, керовану даними

KB Securities

Огляд варіанту використання

KB Securities – один з найбільших інвестиційних банків Південної Кореї. Відділам Data Analytics та Data Platform потрібно інтегрувати кілька баз даних і проаналізувати дані у різних форматах, включаючи Json. Фахівці цих відділів використовували різну мову програмування, що значно уповільнювало процес. Для інтеграції більш восьми баз даних (Teradata, Oracle, AWD, Hadoop і інших.) використали Alteryx Designer, а для автоматизації таких процесів, як ETL, Prep & Blend (Json Parsing) – Alteryx Server. Такий підхід до роботи дозволив заощадити сотні годин робочого часу.

Компанія

KB Securities є однією з дочірніх компаній KB Financial Group, Inc. У 2016 році у результаті злиття компанії Hyundai Securities, що має вплив у сфері WM і S&T та KB Investment & Securities, яка здійснює діяльність у IB та оптовій торгівлі, KB Securities сформувала комплексний бізнес-портфель і увійшла до п’ятірки найбільших компаній з цінних паперів (також відому як «Велика п’ятірка») разом з Mirae Asset Daewoo Securities, NH Investment & Securities, Korea Investment & Securities і Samsung Securities. Величина власного капіталу компанії складає 4 трл. вон.

Бізнес-завдання, яке було вирішене за допомогою Alteryx

  • був реалізований «Проект впровадження платформи великих даних» для перетворення компанії на організацію, керовану даними. Перед створенням платформи великих даних була створена окрема база даних, яка використовувалася для кожного проекту. Даний проект переніс всі старі бази даних (Teradata, Oracle, AWS, SQL Server, Splunk) у нову базу даних (Hadoop, Hive, Impala) для систематичної інтеграції і управління;
  • були виконані такі ключові завдання, як аналіз поведінки клієнтів у мобільних медіа, аналіз пошукових намірів клієнтів після попередньої обробки даних журналу мобільного додатка KB Securities.

У даний час Alteryx використовується двома відділами KB Securities: відділом аналітики даних і відділом платформи даних. Департамент аналітики даних раніше аналізував дані з декількох баз даних за допомогою Python, R та Teradata. Через різні мови програмування та великий обсяг фінансових даних швидкість обробки була дуже повільною, а складне кодування вимагало набагато більше часу. Alteryx дозволив вибудувати єдину систему роботи з даними незалежно від мов програмування і спростив обслуговування баз даних. Крім того, він підвищив продуктивність праці на високій швидкості без обмеження обсягу даних. Перш за все, Alteryx корисний для тих, хто не дуже розбирається у кодуванні при роботі з великими даними, але хоче підвищити продуктивність праці. У кінцевому рахунку компанія досягла середньострокової та довгостроковій мети – забезпечила можливість статистичного аналізу, а також аналізу даних з використанням ШІ та машинного навчання.

Департамент платформи даних витрачав занадто багато часу на управління безліччю баз даних, оскільки кожна з них використовувала свій синтаксис запитів і видавала різні помилки. Функціональність Alteryx спростила управління базами даних. У майбутньому компанія має намір підвищити продуктивність за рахунок автоматизації управління даними і роботи з Alteryx Server. 

В даний час KB Securities покращує UI/UX користувальницьких медіа, оптимізує маркетинг, внутрішні завдання та процеси. Підготовка даних займає тепер 3 години замість 8. Довгостроковою метою є автоматизація аналітики за допомогою ШІ і ML.

Компанія Everest – офіційний партнер Alteryx в Україні. Більш детальну інформацію по платформі Alteryx і вартість впровадження рішень дізнавайтеся у наших менеджерів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Артем Голоскевич
директор по Data&AI стратегії

    ;