Страхування

Kaiser Permanente використовує Alteryx для швидкої звітності

~ 2 хв

Alteryx повернув компанії безліч годин робочого часу. Команди фахівців стали застосовувати практично моментальну аналітику замість того, щоб витрачати на складні обчислення і аналіз даних більшу частину робочого дня (на один звіт фахівця в Alteryx потрібно всього 30 секунд)

Проблема

Kaiser Permanente є одним з провідних постачальників медичних послуг, в тому числі страхових. Компанія зіткнулася з необхідністю створення користувацьких звітів по трьом категоріям: інновації, соціальні мережі, запити на медичні послуги. Для створення звіту по кожній з категорій було потрібно кілька тижнів (зібрати дані, провести аналіз, виконати візуалізацію), оскільки використовувалися застарілі програмні рішення. А на підсумковий звіт потрібно було від 5 до 12 годин робочого часу.

Рішення

Було вирішено використовувати Alteryx для прискорення формування звітності по всіх категоріях діяльності компанії. Kaiser Permanente вже використовувала Alteryx для інших специфічних завдань, включаючи аналіз і фільтрацію даних, тому для створення звітів також вибрали цей програмний продукт.

Був запущений Workflow з сімома різними вхідними даними, в тому числі з електронними таблицями і іншими файлами. Alteryx об’єднував дані в одному робочому процесі і створював звіт в форматі PDF зі складним форматуванням.

Результати

Alteryx повернув компанії безліч годин робочого часу. Команди фахівців стали застосовувати практично моментальну аналітику замість того, щоб витрачати на складні обчислення і аналіз даних більшу частину робочого дня (на один звіт фахівця в Alteryx потрібно всього 30 секунд).

Як приклад використання Alteryx можна привести процес забезпечення якості (QA) для запитів про інвалідність. Один співробітник створює workflow для групи, яка обробляє запити про інвалідність. Такий workflow скоротив час обробки запитів вдвічі: співробітнику досить вказати початкову і кінцеву дату для будь-якого періоду часу, і він отримає інформацію про всі випадки інвалідності, зареєстровані у цей період. Всі звіти по страхових виплатах тепер виконуються за лічені секунди і без ризику помилитися (як це буває в ручному режимі).

Години проти тижнів. До Alteryx компанія витрачала тижні, збираючи дані, виконуючи запити і створюючи звіт, який був потрібен кожен місяць. Цей звіт тепер формується за 30 секунд.

Повторюваний робочий процес. Workflow для менеджера по забезпеченню якості, щоб дати можливість відділу з опрацювання звернень працювати швидше і продуктивніше.

Більш глибоке розуміння даних. З Alteryx вся команда Kaiser Permanente може бачити дані, більш ефективно аналізувати їх і ділитися інформацією з менеджерами, які приймають управлінські рішення.

Якщо ви бажаєте дізнатись детальну інформацію або впровадити рішення Alteryx Designer, звертайтесь до нас, офіційного партнера Alteryx в Україні.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Артем Голоскевич
директор по Data&AI стратегії

    ;