Телекомунікації

Інтернет-гігант Yahoo Japan Corporation застосовує F-Secure Cloud Protection від Salesforce

~ 3 хв

CPSF – це рішення, здатне перевіряти безпеку файлів та URL-посилань, спільно використовуваних у хмарі, без зниження продуктивності. Такий процес досягається за рахунок інтеграції API між F-Secure Security Cloud та хмарою Salesforce

Yahoo-Japan

Yahoo Japan Corporation – провайдер понад 100 інтернет-сервісів, включаючи найбільший у Японії сайт інтернет-порталу Yahoo! JAPAN. Компанія використовує платформу Service Cloud від Salesforce, щоб відповідати на величезну кількість запитів у службу підтримки (їх кількість доходить до декількох тисяч на день). Незважаючи на те, що хмарне середовище багаторазово підвищує продуктивність, вона також має певні ризики кібербезпеки для всіх залучених сторін – як для компанії, так для клієнтів і партнерів.

Зниження ризику шкідливого ПЗ для Yahoo! JAPAN

Захист компанії від фішингових атак – головний пріоритет Yahoo! JAPAN. Відповідно до парадигми безпеки «Загальна відповідальність» («Shared Responsibility»), у якій працюють постачальники хмарних послуг, платформа Salesforce обробляє дані та файли користувачів як конфіденційну інформацію, щоб гарантувати захист даних. У неї немає вбудованого рішення для сканування або розміщення файлів на карантин.

З огляду на всі обставини, у Yahoo! JAPAN виникла потреба у рішенні, яке легко розгортати і яке допомагає справлятися з передачею файлів з непізнаних адрес – на додаток до захисту від помилок оператора. Крім забезпечення безпеки файлів і посилань з зовнішніх джерел, розгортання повинно виконуватися без установки пристроїв фізичної безпеки або антивірусного програмного забезпечення на ПК операторів, які використовують Salesforce.

Щоб справитися із загрозою завантаження шкідливих програм або підозрілих URL-адрес на платформу Salesforce, компанія вирішила запровадити хмарний захист F-Secure для Salesforce (CPSF) від F-Secure у своє середовище Salesforce.com.

CPSF – це рішення, здатне перевіряти безпеку файлів та URL-посилань, спільно використовуваних у хмарі, без зниження продуктивності. Це досягається за рахунок інтеграції API між F-Secure Security Cloud та хмарою Salesforce.

Спочатку команда Yahoo! JAPAN протестувала рішення, використовуючи безкоштовну пробну версію CPSF у пісочниці Salesforce.com. Вони швидко підтвердили, що вимоги до рішення не знижують продуктивність, а потім приступили до реалізації. Впровадження рішення, здатного сканувати кілька тисяч листів-запитів на день, вимагає значних витрат часу і зусиль, включаючи розгортання обладнання та програмного забезпечення. Однак з рішенням CPSF від F-Secure немає необхідності змінювати конфігурацію мережі або встановлювати програмне забезпечення на стороні клієнта через його власну хмарну архітектуру. Установка займає лічені хвилини. Компанія почала використовувати CPSF на платформі підтримки клієнтів Salesforce у березні 2020 року.

Переваги рішення

Інтерфейс екранів адміністратора та повідомлення легко зрозуміти навіть користувачам без технічної освіти. Крім того, під час сканування практично відсутня затримка, через що оператори навіть не здогадуються, що сканування відбувається у фоновому режимі. Автоматизація заходів безпеки тягне за собою ефективний розподіл ресурсів. Такі рішення, як CPSF, зменшують проблеми з безпекою, створюючи основу, яка дозволяє компанії зосередити внутрішні ресурси на інших завданнях.

Рішення сканує всі комп’ютери у компанії, дозволяючи швидко розгортати програмне забезпечення. Воно також автоматично встановлює виправлення, що означає, що вони відповідають вимогам IASME на 14 днів, і можуть бути заплановані на неробочий час. Первісна установка на всі пристрої також була автоматизована, а це значить, що процес був швидким з мінімальним часом простою для бізнесу. Рішення встановлюється у вигляді пакету або за запитом, в залежності від вимог і потреб SLC. F-Secure надавала підтримку SLC протягом усього процесу, включаючи навчання та допомогу за викликом. Спочатку компанія SLC протестувала рішення на декількох некритичних серверах, а потім продовжила розгортання на всіх комп’ютерах співробітників.

Ще одна істотна перевага SLC – це те, як компанія тепер керує звітністю. З F-Secure Business Suite SLC може миттєво відправляти звіти на ПК. ІТ-команди SLC можуть відслідковувати, які ПК отримали нове програмне забезпечення, а також отримувати зворотний зв’язок з будь-якого комп’ютера з центру, включаючи попередження про термін дії програмного забезпечення, який добігає кінця, оновлення політик і т.д.

Фахівці з інформаційної безпеки  Everest допоможуть підібрати, налаштувати і забезпечити безперебійну роботу рішень для захисту даних у компанії. Щоб захистити свій бізнес від кіберзагроз звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;