Телекомунікації

Інноваційні та швидко інтегровані інструменти від Dell для посилення конкурентоспроможності цифрового сервісу на базі AI

~ 2 хв

Рішення допомагають отримати максимум продуктивності систем завдяки прогресивним технологіям та якісному обслуговуванню

Суть проблеми

Rozetta Japan є піонером у сфері послуг автоматичних переказів для підтримки потреб понад 2000 дисциплін, включаючи медицину, хімію, інформаційні технології, право, фінанси і виробництво. 

Компанія розробила власне рішення AI, на базі якого був запущений покращений сервіс унікальної технології перекладу T-4OO версії 2.0. В його основу лягло програмне забезпечення DL. Однак, для підтримки алгоритму на основі DL потрібна серверна платформа з новітніми графічними процесорами (GPU). У Rozetta Japan хотіли, щоб рішення було локальним і включало графічні процесори NVIDIA Tesla V100. При цьому, крім інноваційності, принциповими аспектами були надійність, безпека, висока продуктивність, простота інтеграції та швидка реалізація. 

Що пропонує Dell?

Dell – одна з найбільших і прогресивних технологічних корпорацій, яка, крім виробництва та реалізації комп’ютерної техніки, надає широкий спектр інноваційних програмних рішень, цифрових інструментів і послуг, забезпечуючи їх комплексне впровадження та підтримку. Розроблюване програмне забезпечення допомагає ефективно та швидко здійснити цифрову трансформацію всередині компанії або організації незалежно від галузі та напрямку діяльності: підвищити продуктивність ІТ-інфраструктури, оптимізувати ресурси, адаптувати необхідні технології до конкретних бізнес-цілей, убезпечити дані та ІКТ-процеси. 

Як Rozetta Japan використовує Dell?

Для реалізації поставлених завдань Rozetta Japan звернулася до Dell EMC, чий сервер Dell EMC PowerEdge C-Series із чотирма графічними процесорами забезпечив необхідну продуктивність, скоротивши витрати, особливо на енергоспоживання. Швидкість, з якою T-4OO версії 2.0 виконувала переклади, була збільшена втричі, в результаті чого вдалося підвищити точність машинних перекладів, що зробило компанію лідером у своїй галузі. Крім того, були повністю вирішені проблеми з відведенням тепла, що виділяється графічними процесорами, що значно скорочувало термін служби обладнання – з новою системою температура впала на 20°C.

Rozetta Japan також впровадила інтегрований контролер віддаленого доступу Dell iDRAC – інструмент управління системами, який дозволяє легко розгортати, оновлювати, відстежувати та підтримувати інфраструктуру Dell EMC. Рішення дозволило автоматизувати детальну функціональність всіх опцій, а віртуальна консоль на основі веб-браузера стала особливо доступною та простою у використанні.

В цілому, завдяки рішенням DELL, компанія змогла збільшити свій прибуток у 4-5 разів, істотно підвищити продуктивність своїх ІТ-адміністраторів і вдосконалити сервіси до нездатності конкурентів претендувати на перевагу в галузі.

Dell є лідером в наданні інноваційної та хмарної інфраструктури, систем зберігання, серверів, надійних рішень, робочих станцій та рішень безпеки для клієнтів у різних галузях промисловості. Компанія Everest – офіційний партнер Dell зі статусом Gold в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Dell, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Дмитро Пантюхін
Account Executive

    ;