Телекомунікації

Indus Towers застосовує Microsoft Teams і SharePoint для продуктивної роботи у хмарі

~ 4 хв

Для компанії застосування технології Microsoft стало основою ефективного і дієвого управління, що забезпечує мобільність, посилення оперативного контролю і досягнення кращих бізнес-результатів

Indus Towers Limited-Microsoft-Teams

Indus Towers Limited (Гуруграм, Індія) – одна з найбільших телекомунікаційних вишок у світі. Indus Towers – це спільне підприємство провідних телекомунікаційних компаній Bharti Infratel Limited та Vodafone Idea Limited. Незалежна керована компанія, Indus Towers, пропонує пасивну телекомунікаційну інфраструктуру операторам зв’язку в Індії. Вона широко представлена ​​у 13 телекомунікаційних колах і управляє приблизно 130 416 телевежами по всій країні. Кількість працівників компанії становить 2300 осіб.

Коли Indus Towers перейшла на Microsoft Outlook, Teams і SharePoint, якість виконання обов’язків співробітниками компанії значно покращилася. За словами керівництва компанії, основна мета Indus Towers – зробити засоби мобільного зв’язку доступними для кожного індійця. Діяльність корпорації не тільки скорочує цифровий розрив у країні, але і виводить Індію на нову «цифрову супермагістраль».

Спільна робота у хмарі – необхідність для бізнесу

Операційний підрозділ компанії з центру управління вишками (TOC) контролює 130 416 телекомунікаційних вишок по всій країні і допомагає підтримувати їх у робочому стані. Кожен день команда фахівців обробляє 2,5 млн. аварійних сигналів і керує 10 тис. виїзних технічних фахівців з партнерської мережі.

Indus Towers була піонером у використанні IТ-інфраструктури не тільки для забезпечення відповідності технологічних процесів, а й для досягнення енергоефективності діяльності. Компанія управляє інфраструктурою охопленням 2 мл. км. кв. і обслуговує 600 млн. осіб на день. Для всіх внутрішніх і зовнішніх зацікавлених сторін основним засобом зв’язку була електронна пошта. Програмне забезпечення для спільної роботи було відсутнє, крім того, існувала безліч систем управління документами, контактами і навігація по індивідуальним програмам була досить складним завданням.

Щоб спростити спільну роботу у хмарі, Indus Towers перейшла на Microsoft Outlook у 2017 році. Повний перехід у хмару був зроблений менше, ніж за півтора місяці. На наступному етапі перетворення хмари Indus Towers почала використовувати Microsoft SharePoint як мобільну інтелектуальну інтрамережу. Однією з цілей компанії було створення узгоджених і послідовних процесів для управління даними, більш швидкої співпраці і підвищення ефективності. Була зроблена міграція індивідуальних програм, робочих процесів і репозитаріїв документів на SharePoint.

Оскільки мобільна партнерська мережа становить основу діяльності компанії, Indus Towers застосувала Microsoft Teams для забезпечення зв’язку, обміну інформацією та спільної роботи підрозділів. Основними перевагами були:

  • можливість підключення у будь-який момент;
  • доступ у будь-який час і в будь-якому місці (можливість віддаленої роботи з дому з використанням ПК, смартфонів);
  • допомога у режимі реального часу: з Teams набагато простіше відслідковувати дії на місцях і звертатися до співробітників, а також є можливість здійснювати дзвінки техніків для обслуговування об’єкта і огляду телекомунікаційної вишки.

Переваги застосувань технології Microsoft для компанії

Для Indus Towers застосування технології Microsoft стало основою ефективного і дієвого управління, що забезпечує мобільність, посилення оперативного контролю і досягнення кращих бізнес-результатів. Для юридичних груп і відділів закупівель технології Microsoft спростили зберігання документів і зробили можливим спільне редагування документів, в основі яких лежить безпека корпоративного рівня. ІТ-фахівці віддалено обробляють запити на ІТ-послуги та підтримують співробітників за допомогою критично важливих для бізнесу додатків. Для команди HR Teams відкрила нові можливості для взаємодії з співробітниками і уніфікованого спілкування через канали Teams і прямі трансляції. Фахівці з фінансів і ланцюжків поставок обробляють величезні обсяги транзакційних даних, таких як рахунки за електроенергію, квитанції про оренду і замовлення на придбання товарів. Крім того, Indus Towers почала розгортання ключових бізнес-процесів і автоматизованих робочих процесів за допомогою діалогових ботів у Teams. Наприклад, бот i-CHAT у Teams відповідає на питання співробітників про Кодекс поведінки компанії.

Перетворення за допомогою Teams також відкрило шлях для швидкого впровадження інших інструментів, таких як Microsoft Power BI. У розпал пандемії COVID-19, операційні фахівці швидко застосували платформу для своїх повсякденних рішень. В даний час операційна група збільшила частоту використання Power BI у два рази. Power Apps – це наступний логічний крок компанії до використання переваг інфраструктури з низьким кодом.

Компанія Everest – офіційний партнер Microsoft в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Microsoft, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;