Охорона здоров'я

Horizon BCBS захищає дані та підвищує прозорість хмарних сервісів, використовуючи McAfee MVISION Cloud

~ 2 хв

McAfee MVISION Cloud надає команді Horizon рішення для централізованого запобігання втраті даних (DLP) та гарантує, що їх політики стандартизовані для всіх хмарних сервісів і платформ

Про компанію

Horizon Blue Cross Blue Shield з Нью-Джерсі (Horizon BCBSNJ) є ліцензіатом асоціації компаній Blue Cross і Blue Shield. Обслуговуючи більше 50% застрахованих у Нью-Джерсі, Horizon BCBSNJ надає медичні пільги на всіх ринках: комерційний, державний сектор, профспілки, Medicare, Medicaid та індивідуальне медичне страхування для фізичних осіб. Впровадження хмарних технологій у Horizon BCBSNJ різко прискорилося за останні кілька років. Через суворі нормативні вимоги і внутрішні стандарти безпеки даних Horizon неохоче переносив свої дані, але за останні два роки все змінилося. Існує безліч рішень SaaS, які задовольняють потреби бізнесу, проте у них відсутні розширені засоби управління безпекою, які захищають дані клієнтів. Можливість співпрацювати з McAfee і налаштовувати посилення безпеки для будь-якого продукту допомагає компанії прискорити впровадження хмари і стати одним з лідерів на ринку медичних послуг.

Захист конфіденційних даних

Шлях Horizon до хмари почався з бажання і потреби розгорнути якомога більше безпечних рішень охорони здоров’я для учасників, включаючи онлайн-сервіси, що вимагають захисту особистої медичної інформації (PHI). Технологія доступу до хмари McAfee (CASB) дає змогу побачити, куди направляються дані і допомагає створити узгоджений набір засобів управління безпекою у масштабах підприємства, незалежно від того, чи знаходяться дані у локальному середовищі або у хмарі.

Використання McAfee MVISION Cloud для централізованого запобігання втраті даних

McAfee MVISION Cloud надає команді Horizon BCBSNJ рішення для централізованого запобігання втраті даних (DLP) і гарантує, що їх політики стандартизовані для всіх хмарних сервісів і платформ. Крім використання технології McAfee DLP, BCBSNJ також використовують McAfee для шифрування своїх конфіденційних даних PII та PHI у хмарних сервісах, таких як Salesforce, при збереженні одноосібного контролю над ключами шифрування.

Впровадження хмарної екосистеми MVISION Cloud for Horizon BCBSNJ принесло організації тільки позитивні результати. Тепер у компанії є шаблон, який бізнес може використовувати, щоб рухатися у напрямку, зручному для забезпечення безпеки. Horizon не тільки збільшує продуктивність співробітників і розширює асортимент продуктів для клієнтів, але і приділяє менше часу турботам про виправлення помилок і управління інфраструктурою, і перенаправляє ці ресурси на критично важливі для бізнесу функції, такі як аналітика, розробка аудиту та охорона здоров’я.

Фахівці з інформаційної безпеки Everest допоможуть підібрати, налаштувати і забезпечити безперебійну роботу рішень для захисту даних у компанії. Щоб захистити свій бізнес від кіберзагроз звертайтесь до наших спеціалістів.

;