Транспорт та логістика

Grab застосовує Tableau для аналізу ефективності свого додатка GrabShare

~ 3 хв

Відстежуючи умови поїздок, якість взаємодії користувачів і водіїв, а також обліку часу очікування авто і аналізуючи, як ринок реагує на певні функції, компанія успішно розгортає послугу райд-шеринга у певному районі

GrabShare

Компанія

Grab – компанія з Сінгапуру, яка вирішує транспортні завдання мільйонів людей (надає послуги доставки їжі з ресторанів, послуги таксі, бронює квитки і готелі, крім того, через додаток Grab можна оплатити комунальні послуги і відстежити доставку своєї посилки). Grab використовує Tableau Server для централізації мільйонів рядків даних про клієнтів і допомагає бізнесу приймати рішення на основі даних, що стосуються розробки додатків і загального користувацького досвіду.

В даний час Grab розповсюдила ліцензію Tableau на всю компанію, довівши кількість користувачів серед співробітників до 60% за останні шість місяців. За допомогою інструментальних панелей Tableau команда аналітиків відстежує показники продуктів компанії у реальному часі, що призводить до розуміння того, де стратегічно важливо їх запустити.

Дані – головний актив Grab. Володіючи величезним обсягом інформації, аналітики вивчають схеми подорожей, а також переваги, симпатії і антипатії клієнтів. Tableau Server акумулює мільйони рядків даних; компанія Grab володіє одним з найбільших наборів даних у Південно-Східній Азії, отримуючи інформацію кожні кілька секунд з таких додатків, як GrabShare, GrabTaxi, GrabHitch та інших.

Вигода від використання Tableau

Раніше дані представлялися у вигляді статичних електронних таблиць, а для їх вилучення та складання звітів було потрібно кілька днів. Команда інженерів по роботі з даними інтегрувала інформацію в Tableau Server, створивши безпечну точку доступу для всіх співробітників компанії. Тепер у Grab є «єдине джерело даних», за допомогою якого вони аналізують інформацію і більш ефективно просувають свої продукти. Tableau дозволила Grab зосередитися на «гуманізації великих даних», щоб певні відділи компанії могли витягти з таблиць потрібну інформацію. Співробітники взаємодіють з даними у режимі реального часу, а бізнес-лідери формують ідеї на основі призначених для користувача даних, що призводить до прийняття стратегічно важливих рішень.

У Tableau аналітики Grab поділяють і аналізують дані із загального масиву, виділяючи важливі функції для водіїв і пасажирів. Потужні інтерактивні панелі – це спосіб аналізу пропозиції і попиту, потреб клієнта. З моменту використання Tableau в компанії відбулося помітне розширення масштабів співробітництва між менеджерами по продуктах, дизайнерами та інженерами. 

Наприклад, при запуску продукту GrabShare компанія використовувала інформаційні панелі Tableau в режимі реального часу для моніторингу шаблонів поїздок та інших показників до і після запуску. Відстежуючи умови поїздок перед запуском і аналізуючи, як ринок реагує на певні функції, аналітики успішно розгортають пропозиції продуктів на різних ринках. За допомогою Tableau вони фактично взаємодіють з набором даних у режимі реального часу, виконують аналіз параметрів протягом декількох хвилин. Перед запуском GrabShare у новому районі аналітики використовують Tableau для визначення якості взаємодії користувачів і водіїв, а також для обліку часу очікування авто. За допомогою цільової аналітики Tableau вони перевіряють гіпотези і відстежують метрики для нових та існуючих продуктів, щоб гарантувати зручність не тільки для пасажирів, але і для водіїв.

Застосування Tableau показало, що функція чату зменшила кількість відмін машин і що обидві сторони використовували шаблони повідомлень для спілкування. Тепер Grab може приймати рішення про подальші інвестиції у свої додатки, щоб покращувати їх і оптимізувати їх роботу на ринку, а значить, утримувати клієнтів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;