Транспорт та логістика

Gordon Food Service вже 20 років довіряє обслуговування та захист даних Dell Technologies

~ 3 хв

Інноваційні рішення забезпечують компанії унікальні можливості для оперативної роботи й системного прогресу в галузі логістики

Gordon_Food_Service_Delivery_Dell
Фото: wikimedia.org

Запит

Gordon Food Service – один із перших відомих дистриб’юторів громадського харчування, що застосував інноваційні технології для поліпшення доставки своєї продукції, і, в той же час, одна з перших компаній, що зіткнулася при цьому з проблемою недостатньої продуктивності даних, що використовуються при обробці замовлень.

Щодня Gordon Food Service здійснює понад 20 тис. доставок більш ніж 100 тис. клієнтам громадського харчування – від медичних установ і ресторанів до шкіл і університетів. З метою отримати ефективну маршрутизацію свого парку з майже 3 тис. вантажних автомобілів, а також забезпечити рентабельність цін і швидке реагування на клієнтські запити, компанія має потребу в постійному доступі до даних і в їх максимально оперативний обробці.

Рішення та результат

Піонер в автоматизації своїх розподільчих центрів і використанні технологій для підвищення швидкості, точності й ефективності логістики, Gordon Food Service ще 20 років тому стала постійним користувачем послуг Dell Technologies, встановивши масиви зберігання Dell EMC PowerMax 2000 з флеш-пам’яттю NVMe для забезпечення високої продуктивності та масштабованості.

Рішення йде в ногу з часом і з кожним роком надає все більше можливостей для забезпечення необхідної оперативності в роботі. Двопортові накопичувачі NVMe, використовувані Gordon Food Service, максимально збільшують пропускну здатність і кількість операцій введення-виведення даних на секунду за мінімальної операційної затримки. Вбудовані дедуплікація та стиснення PowerMax також допомагають зберігати набагато більше даних на менших площах, скорочуючи витрати на простір, електроенергію та охолодження серверів.

Крім того, завдяки рішенню Dell EMC SRDF дані Gordon Food Service завжди легко відновити, й при цьому вони захищені від кібератак. Унікальна технологія реплікації всієї цифровізованої інформації дозволяє забути про трудомістку процедуру її тривалого відновлення з резервних копій: тепер, у разі «випадання» даних, процес їх повернення без пошкоджень займає не години, а хвилини.

Окрім масивів PowerMax, Gordon Food Service покладається й на ряд інших продуктів Dell Technologies у своєму центрі обробки даних. Компанія успішно використовує інтерфейс Dell EMC Unisphere на основі HTML5, завдяки чому здійснює всі операції й налаштування в режимі реального часу у найкоротші терміни, а також Dell EMC XtremIO/Dell EMC Unity, що забезпечують видатну продуктивність і гнучкість у передвиробничих середовищах компанії, і Dell EMC Data  Domain/Dell EMC Data Protection Suite – для захисту даних, їх резервного копіювання та аварійного відновлення.

Dell є лідером в наданні інноваційної та хмарної інфраструктури, систем зберігання, серверів, надійних рішень, робочих станцій та рішень безпеки для клієнтів у різних галузях промисловості. Компанія Everest – офіційний партнер Dell зі статусом Gold в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Dell, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Дмитро Пантюхін
Account Executive

    ;