Транспорт та логістика

FREE NOW застосовує Tableau для об’єднання і обробки даних про поїздки

~ 3 хв

Платформа є єдиним інструментом аналізу і візуалізації даних, об’єднує кілька фрагментованих джерел даних і створює єдине правдиве джерело інформації, з якого всі співробітники черпають необхідні аналітичні відомості

Фото: free-now.com

FREE NOW – спільне підприємство BMW Group і Daimler AG. Є провідним додатком таксі у Європі, чисельність пасажирів доходить до 14 мільйонів чоловік, сервіс працює в 13-ти європейських країнах. На момент заснування у 2009 році компанія отримала назву Mytaxi, а пізніше FREE NOW. Чисельність працівників: 750 осіб у 26 офісах. Кількість водіїв у європейській мережі становить 100 тисяч осіб.

У 2014 році FREE NOW зробила Tableau єдиним інструментом аналізу і візуалізації даних, об’єднавши кілька фрагментованих джерел даних і створивши єдине правдиве джерело інформації, з якого всі співробітники можуть черпати необхідні аналітичні відомості. Tableau дозволила компанії швидко розвиватися – від 15 офісних співробітників у 2014 році до 450 у 2019 (і до 750 осіб у даний час). Зараз сервісом користується кожен відділ, Tableau є найважливішим інструментом аналітики.

Після того, як Daimler Mobility Services GmbH купила FREE NOW, і дані, і персонал стали ще більш розрізненими, з’являлися локальні сховища даних, а узгодженість роботи між департаментами знижувалася. Також з’явилася проблема з базовою інфраструктурою даних компанії, яка не могла йти в ногу з темпами розширення. Так, у 2015 році був проведений аудит інфраструктури і заміна монолітної системи на 100% хмарну систему на базі Amazon Web Services (AWS). Потім було реалізовано рішення Tableau (у якості єдиного інструменту аналізу та впорядкування даних).

Після впровадження Tableau компанія FREE NOW вийшла на новий рівень масштабованості і контролю операцій. Завдяки гнучкій системі, заснованій на AWS, стало набагато легше справлятися з сезонними стрибками попиту і обробкою отриманих даних. Tableau повністю інтегрується з AWS, отже, вся компанія бачить однакові набори даних і працює з ними незалежно від того, в якому місті знаходиться співробітник.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Tableau полегшує розуміння, аналіз та візуалізацію складних даних, навіть за умови базового навчання. Оскільки все більше і більше співробітників усвідомлюють, що тепер вони можуть самостійно обслуговувати свої власні потреби в аналізі даних, сервіс досить популярний. За останні п’ять років число користувачів Tableau зросло на 2000%.

Tableau використовується всюди, від моніторингу залученості клієнтів до KPI і відстеження бюджету, а також для оцінки ефективності маркетингових кампаній. Гнучкість платформи дозволяє працювати з однаковою швидкістю при будь-якій кількості користувачів.

Мета будь-якої організації – надати співробітникам інструменти, які дають їм можливість швидко і якісно виконувати свою роботу, а також контролювати ці інструменти для забезпечення узгодженості. Tableau є контрольованим операційним майданчиком, якому можна довірити виконання аналізу в будь-який час. У кожному з міст мережі FREE NOW збираються історичні дані про поїздки, на підставі яких потім визначається зона обслуговування клієнтів. На теплової карті у Tableau візуалізуються ці дані, таким чином, видно, в якому районі відбувається найбільше поїздок.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;