Державний сектор

Фрайбурзький університет захищає портативні запам’ятовуючі пристрої за допомогою рішення від CoSoSys

~ 3 хв

Endpoint Protector забезпечує точне управління пристроями, надає контрольний журнал використання портативних пристроїв з можливістю централізованого управління через Інтернет

Freiburg

Про компанію

Заснований у 1457 році, Фрайбурзький Університет імені Альберта та Людвіга є одним з найстаріших університетів Німеччини, а в даний час одним з провідних науково-дослідних і навчальних закладів країни. Університет Фрайбурга спирається на оригінальні дисципліни теології, права, медицини і філософії; він дорожить своєю місією з передачі класичної культурної спадщини новим поколінням і продовження ліберальних традицій південній Німеччині. У той же час університет присвячений визначенню та новаторству в нових областях досліджень і сприяння стратегічному переплетення природних і соціальних наук з гуманітарними науками.

Завдання

Факультет бізнес-інформатики університету має ряд комп’ютерних систем з високошвидкісним доступом в Інтернет, які часто використовуються студентами. У минулому студенти використовували переваги високошвидкісного доступу для завантаження великих обсягів даних і передачі інформації на портативні пристрої зберігання, наприклад USB-накопичувачі для особистого користування. Завдання полягало у запобіганні такої поведінки і упереджувальному управлінні використанням портативних запам’ятовуючих пристроїв (без обмеження продуктивності адміністраторів і користувачів комп’ютерних мереж). Просто відключити використання USB через BIOS ПК неможливо, оскільки функціональність USB є вимогою пристроїв введення, таких як клавіатура і миша.

Рішення

Фрайбурзький університет почав шукати способи попереджуючого управління використанням знімних запам’ятовуючих пристроїв, не впливаючи на продуктивність тих, хто використовує портативні пристрої, що запам’ятовують на законних підставах. Університет Фрайбурга вибрав Endpoint Protector з кількох причин, а саме:

  • точне і детальне управління пристроями;
  • контрольний журнал використання портативних пристроїв;
  • централізоване управління через Інтернет.

Крім того, була важлива можливість централізовано надавати або відхиляти права на використання контрольованих типів пристроїв у режимі реального часу. Завдяки вбудованому інструменту створення звітів Endpoint Protector ІТ-адміністратори Фрайбурзького університету можуть ефективно контролювати всіх, хто намагається використовувати різні типи пристроїв, маючи при цьому можливість безпосередньо реагувати у разі неналежного використання пристрою. Установка Endpoint Protector Server на Windows Server в рамках існуючої серверної інфраструктури університету і на захищених клієнтських системах Windows XP була завершена у короткі терміни, а інженери служби підтримки CoSoSys перебували в резерві.

Про рішеннях CoSoSys Endpoint Security

Endpoint Protector допомагає підприємствам і державним установам захистити свою конфіденційну інформацію і конфіденційні дані. Як рішення для управління пристроями і запобігання втрати даних (DLP) Endpoint Protector усуває ризик крадіжки і втрати даних. Його багатий набір функцій, крім контролю і управління використанням портативних пристроїв, дозволяє проводити детальний аналіз усіх передач даних за допомогою трасування файлів і тіньового копіювання файлів або попереджувального обмеження того, які файли дозволено передавати за допомогою білого списку файлів. Додаткові можливості примусового шифрування даних на портативних пристроях у поєднанні з портативним програмним забезпеченням EasyLock забезпечують додатковий рівень захисту даних при передачі.

Коментар експерта:

“Правильно організоване робоче місце – це простір, в якому присутній баланс між безпекою, зручністю і функціональністю ІТ-інфраструктури. Everest орієнтується на приклади зарубіжних компаній, щоб інтегрувати їх досвід в українське бізнес-середовище для підвищення продуктивності співробітників, збільшення продуктивності і, як наслідок, виведення компанії-клієнта на новий рівень.

Endpoint Protector від CoSoSys – це просунуте комплексне рішення DLP для Windows, macOS та Linux, яке запобігає ненавмисному витоку даних, захищає від зловмисної крадіжки даних і надає контроль над портативними пристроями зберігання”.

Фахівці з інформаційної безпеки Everest допоможуть підібрати, налаштувати і забезпечити безперебійну роботу рішень для захисту даних у компанії. Щоб захистити свій бізнес від кіберзагроз звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;