Рітейл та eCommerce

eToro використовує Anodot для виявлення інцидентів і швидкого виявлення загроз

~ 3 хв

За допомогою Anodot компанія відстежує стан кожного клієнтського запиту, в основному зосереджуючи увагу на ключових KPI – незалежно від того, чи була транзакція ініційована онлайн або мобільним, а також випереджає можливі проблеми і виконує всі нормативні вимоги

fintech

eToro – соціальна торгова та інвестиційна компанія, яка дозволяє користувачам спостерігати за фінансовою торговельною діяльністю інших користувачів, копіювати їх і здійснювати власні операції. Це перший глобальний торговий майданчик, на якому люди можуть торгувати валютами, включаючи Біткойн та Ефіріум, сировинними товарами, індексами і акціями CFD у Інтернеті. З моменту свого заснування у 2007 році компанія зросла до шести мільйонів зареєстрованих трейдерів у 140 країнах.

Як торгова компанія у реальному часі, eToro повинна мати можливість якомога швидше надавати користувачам надійні ринкові ставки, тому вона уважно відстежує якість з’єднання як з боку клієнта, так і з боку сервера. eToro використовувала інструменти з відкритим вихідним кодом для моніторингу показників служби Price Streams, яка відправляє цінові котирування користувачам. Компанія швидко зрозуміла, що їй необхідно збільшити кількість показників, що відслідковуються, і зіткнулася з проблемами ресурсів при адаптації традиційних інструментів моніторингу до нових вимог.

Переваги використання Anodot

За допомогою Anodot eToro відстежує стан кожного клієнтського запиту, в основному зосереджуючи увагу на ключових KPI – незалежно від того, чи була транзакція ініційована онлайн або мобільним. Тепер eToro випереджає можливі проблеми і виконує всі нормативні вимоги. До ключових KPI відноситься частота помилок (http 2xx проти 4xx), затримка API та використання послуг. Anodot також дає зрозуміти, звідки відбувається кожна транзакція – онлайн або через мобільний пристрій. Будь-який клієнтський запит передається на сервери реєстрації, а звідти дані відправляються як у внутрішню службу Splunk, так і у Anodot. Коли Anodot виявляє аномальну поведінку у метриках, технічні групи вивчають журнали клієнтів за допомогою Splunk та Nagios. У відповідності до суворих правил, eToro розглядає будь-яку торговельну помилку або проблему як критичну.

Одним із прикладів переваг, реалізованих за допомогою Anodot, було те, що під час зміни розгортання компанія помітила збільшення кількості помилок для певних виробничих компонентів. Без будь-якої спеціальної настройки Anodot попереджав відповідні групи у режимі реального часу, дозволяючи їм швидко вирішити проблему. Причиною збою виявилася помилка налаштувань, яка, якщо б не була виявлена ​​вчасно, могла негативно вплинути на всю систему. Жоден з інших інструментів моніторингу, які використовувала eToro, не вказував на технічну проблему, незважаючи на складне налаштування, включаючи складні конфігурації та ретельне налаштування граничних значень.

В даний час кілька команд у eToro використовують Anodot для моніторингу стану своїх систем. Команди мають можливість налаштовувати власні інформаційні панелі та сповіщення без участі розробників. Найбільшою перевагою Anodot є те, що він працює за принципом plug-and-play. Разом з Anodot фахівці не витрачають час на установку статичних граничних значень, вони просто отримують необхідну інформацію. Комбінація Anodot та Splunk значно підвищує ефективність аналізу даних. Команда покладається на Anodot для оповіщення і кореляції, у той час як Splunk надає інструменти для деталізації необроблених даних.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;