Страхування

Enstar: андеррайтинг і оцінка ризиків легалізації разом з Trifacta

~ 2 хв

Аналітична платформа поліпшила процес оперування даними, стандартизувала різні типи інформації, а також дала користувачам можливість обміну метаданими і наборами даних. В результаті безліч процесів було автоматизовано, а ефективність роботи співробітників Enstar зросла

Компанія

Enstar Group – компанія, що займається активним андеррайтингом на світових ринках спеціалізованого страхування (процес гарантованого отримання виплат у разі збитків) і оцінкою ризиків легалізації через мережу компаній на Бермудських островах, в США, Великобританії, континентальній Європі, Австралії та інших регіонах світу.

В основі вищевказаних процесів лежить необхідність досконалого розуміння механізмів страхового ринку, а також створення ідеальних умов для прийняття рішень клієнтами. Глибокий аналітичний підхід у страхуванні корисний всім учасникам угод: і тим, хто шукає можливості для оптимального розміщення капіталу, і тим покупцям страхових послуг, які потребують індивідуального підходу, відповідного їхньому профілю ризику.

Enstar є лідером ринку з придбання компаній. З моменту заснування у 2001 році організація придбала 75 компаній і портфелів акцій, а сума загальних активів становить 14 мільярдів доларів.

Проблеми

З розвитком страхової групи Enstar з’явилися і проблеми. Наприклад, деякі інструменти аналізу ринку, враховуючи гігантські масштаби компанії, виявилися неефективними. Також Enstar «переросла» такі традиційні IT-орієнтовані інструменти, як ETL (Extract, transform, load – основні етапи перенесення даних з однієї програми до іншої) і DW (data warehouses або сховища даних).

Серед інших проблем аналітики виділили:

  • Необхідність стандартизувати і об’єднувати дані з різних джерел.
  • Для підтримки вже існуючих процесів компанія потребувала профілювання і виявлення невідповідності даних на ранніх етапах процесу консолідації.
  • Підвищена потреба у прозорості через розширювальне охоплення діяльності. Макроси у сценаріях Excel/Access і VBA було складно розділяти між членами команди для спільної роботи.

Переваги використання Trifacta

В результаті застосування аналітичної платформи Trifacta компанія отримала наступне:

  • Завдяки зручному інтерфейсу Trifacta аналітики Enstar можуть оперувати навіть необробленими даними (на початкових етапах вилучення та аналізу) для більш глибокого розуміння ризиків та вигод;
  • Trifacta швидко стандартизувала різноманітну інформацію, що дозволило керівному персоналу компанії у повній мірі використовувати величезний обсяг даних від усіх своїх клієнтів та інвесторів;
  • Trifacta дала користувачам можливість обміну метаданими і наборами даних, автоматизувала безліч процесів, що найкращим чином позначилося на ефективності роботи фахівців Enstar.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;