Телекомунікації

Educational Media Foundation економить 2,2 мільйона доларів на витратах на потокову передачу

~ 4 хв

Платформа виявила деякі тривожні факти і надала можливості для виправлення. На сьогоднішній день виконані 4 з 16 рекомендацій, що дає економію більше 500 тис. дол. з липня минулого року і близько 700 тис. дол. з 2017 року. Коли всі рекомендації будуть виконані, економія складе 2,2 млн. дол. на рік або більше

Educational-Media-Foundation

Про компанію

Educational Media Foundation (EMF) є материнською компанією K-LOVE і Air1 – найбільших радіомереж сучасної християнської музики на території США. Станом на 2020 рік EMF безпосередньо володіє і управляє більш ніж 1000 сигналами у всіх 50 штатах. Організація також входить у десятку найбільших американських компаній з потокового аудіо. У 2020 році EMF запустила AccessMore, християнську мережу подкастів. Вона також курирує WTA Media – лідера в області релігійних фільмів і публікацій.

Бізнес-завдання

Первісна бізнес-проблема: нормативні зміни у законодавстві країни призвели до подвоєння витрат на стрімінг національного інтернет-радіо – з менш, ніж 1 до більше 2 млн. дол. на рік. Мета EMF полягала у тому, щоб знайти способи оптимізувати потоки, щоб перемістити використання з національного потоку мовлення у регіональні потоки, що недостатньо використовуються і, таким чином, знизити витрати провайдера.

Alteryx зіграв важливу роль в аналізі потокових даних. Деякі з регіональних потоків використовувалися недостатньо, в той час як інші перевищили межі рентабельності, тому на першому етапі була проаналізована точність програмного забезпечення для визначення місця розташування IP-адрес, щоб побачити, що може бути причиною нерівномірності.

Системи веб-сайтів і системи аналізу журналів використовували різне програмне забезпечення для визначення місця розташування по IP (веб-сайти використовували IP2Location, а аналітичні системи – Maxmind), тому аналітикам потрібно було знати, чи було одне ПО краще за інше (або ж ні одне з них не підходило). Ці системи ізольовані одна від одної брандмауерами, що унеможливлює пряме порівняння. Alteryx Designer дозволив фахівцям підключитися до трьох різних систем баз даних SQL Server і порівняти їх дані з файлом .csv від іншого оцінюваного постачальника (NetAcuity).

В даному аналізі використовувалися просторові дані Alteryx, а результати візуалізувалися за допомогою Tableau. Платформа виявила деякі тривожні факти і надала можливості для виправлення. На сьогоднішній день виконані 4 з 16 рекомендацій, що дає економію більше 500 тис. дол. з липня минулого року і близько 700 тис. дол. з 2017 року. Коли всі рекомендації будуть повністю виконані, економія складе 2,2 мільйона доларів на рік або більше.

Інші важливі результати використання Alteryx

1. Ідентифікація місцеположення передавача

Завдання: податкові декларації на майно повинні подаватися у юрисдикції, відповідні локації власності. У випадку звичайної власності поштова адреса легко ідентифікує цю юрисдикцію. Однак станції радіопередавачів часто знаходяться у віддалених місцях, де немає адреси, і часто на вершинах гір, у межах декількох футів від кордонів юрисдикції. Історично склалося так, що бухгалтери з податку на майно вводять географічні координати місця розташування передавача вручну для пошуку на картах, щоб визначити штат і округ, у які слід подавати форми податку на майно. Цей трудомісткий процес вимагав укоманди з 3-4 людей до 8 тижнів на рік і загрожував помилками.

Рішення: запланований додаток Alteryx Server виконує пошук просторової відповідності між географічними координатами передавача і просторовими даними компанії, точно ідентифікуючи і кодуючи стан місця розташування передавача і округ. Час роботи: близько 15 секунд на день, автоматично. На створення і розгортання цього простого робочого процесу пішло всього кілька годин.

2. Завантаження файлу журналу по FTP

Завдання: система, щодня завантажувати нові файли журналів з мережі доставки контенту (CDN), вимагала ручних перевірок і перезапусків кожні кілька днів.

Рішення: додаток робочого процесу Alteryx, що запускається щодня, завантажує список доступних файлів, порівнює список зі списком раніше завантажених файлів, завантажує нові і оновлює список завантажених файлів.

3. Імпорт, призначений для користувача Excel у SQL Server.

Завдання: файли даних від постачальників мобільних додатків надходять щомісяця у файлах Excel, і їх необхідно імпортувати у SQL Server. Цей імпорт вимагав, щоб адміністратор баз даних виконував його вручну, і, отже, відставав на рік.

Рішення: додаток «Галерея» дозволяє користувачам завантажувати файли самостійно, автоматично видаляє повторювані дані, звіти про ігнорування дублікатів, структурні помилки і імпортовані дані.

4. Звітність по Tealium

Завдання: підключення Tableau безпосередньо до Redshift було повільним.

Рішення: інструменти In-Db надсилають запит базі даних Redshift, фільтрують, об’єднують і завантажують у Tableau Server Data Source Extract. Додаток заплановано на сервері Alteryx.

5. Журнали автоматизації студії.

Завдання: файли журналів були непослідовними і неповними, з пробілами і перекриттями, що робило звіти не на 100% вірними.

Рішення: інструмент завантаження підключається безпосередньо до REST API програмного забезпечення для автоматизації студії, аналізує JSON і додає у сховище даних SQL Server. Це заплановано на сервері Alteryx щодня.

6. Реєстрація донорів

Завдання: продюсери радіопередач викликають донорів, щоб записати їх історії, вносячи цей дзвінок у Google Sheet. Донори передзвонюють, спілкуються з комунікаторами у відділі обслуговування клієнтів, але після цього у системі донорів відсутній запис про конкретну людину.

Рішення: додаток Alteryx Server, що запускається кожні 5 хвилин, підключається до Google Sheet, завантажує записи про дзвінки та вставляє записи у донорську систему SQL Server.

Everest пропонує рішення по впровадженню систем бізнес-аналітики. Звертайтесь до нас, якщо хочете впровадити Alteryx та інші рішення бізнес-аналітики в Україні.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;