Страхування

Duck Creek Technologies підвищує безпеку і прозорість хмарної інфраструктури разом з Microsoft

~ 3 хв

Прийнявши Microsoft Azure Sentinel і використовуючи рішення в тандемі з Azure Security Center, компанія значно підвищила прозорість своєї хмарної інфраструктури, оптимізуючи витрати для підтримки зростання масштабів бізнесу

duck-creek-technologies-microsoft

Duck Creek Technologies – страхова компанія, яка забезпечує послуги страхування від нещасних випадків у Північній Америці, Європі, Австралії та Азії. Вона розробляє і надає базові системні рішення «програмне забезпечення як послуга» (SaaS) на основі хмарного коду, допомагаючи страховим компаніям працювати швидше і ефективніше. Duck Creek Technologies допомагає багатьом великим страховим компаніям у питаннях розробки продуктів, андеррайтингу, виставлення рахунків, управління претензіями, підтримки своїх агентів, брокерів і багато чого іншого.

У період прискореного зростання Duck Creek Technologies потрібно було замінити своє рішення для управління інформацією і подіями безпеки (SIEM). Прийнявши Microsoft Azure Sentinel і використовуючи рішення у тандемі з Azure Security Center, компанія значно підвищила прозорість своєї хмарної інфраструктури, оптимізуючи при цьому витрати для підтримки довгострокового зростання.

Незважаючи на те, що існуючі заходи безпеки були надійними і добре працюють, компанія усвідомила, що необхідно замінити ці рішення чимось значно більше масштабується і менш ресурсномістких. Duck Creek почала вивчати доступні варіанти вирішення, яке відповідало б потребам у безпеці і добре поєднувалися б з існуючою хмарної інфраструктурою.

Коли компанія вивчила ландшафт хмарної безпеки Microsoft, фахівці виявили набагато більш зрілий і функціональний набір інструментів, ніж можна було припустити. Рішення Azure Sentinel було особливо цікавим, тому що дозволило замінити існуюче рішення SIEM хмарним SIEM, створеним для роботи у існуючій інфраструктурі.

Попередній SIEM у Duck Creek також працював у Microsoft Azure, але спочатку не був інтегрований. Це призвело до ряду проблем, оскільки не вистачало деяких дуже важливих функцій з точки зору здатності створювати звіти і обробляти інформацію. Крім іншого, Azure Sentinel дозволяє інтегрувати набагато більше даних телеметрії і журналів. Попередня SIEM компанії працювала по моделі ціноутворення, заснованої на даних, яка збільшувалася зі збільшенням кількості телеметрії, що вводиться у неї користувачами. Це було незручно, оскільки Duck Creek подвоїла потужність своїх серверів для задоволення попиту і очікувала потенційного збільшення телеметрії у чотири рази.

Сьогодні Duck Creek використовує Центр безпеки Azure для моніторингу всієї інфраструктури Microsoft. Сповіщення та дані журналів з інших рішень компанії, включаючи Azure Defender and Azure Firewall, а також брандмауери інших хостів і веб-додатків передаються в Azure Sentinel. Можливість комбінувати дані на базі Microsoft з іншими джерелами даних журналів – ось що робить Azure Sentinel таким потужним. Тепер у компанії є видимість усього технологічного стеку в одному місці.

Впровадження рішень безпеки Microsoft також зіграло важливу роль у реакції Duck Creek на COVID-19. Використовуючи Microsoft Defender для кінцевої точки, компанія внесла кілька змін у внутрішню політику і отримала вражаючі результати. Швидке розгортання оновлень політик, пов’язаних з її корпоративним рішенням VPN і моніторинг шаблонів входу в систему, таких як спроби входу в систему між регіонами, допомогли забезпечити додаткову впевненість у тому, що компанія може підтримувати високий рівень контролю, дозволяючи співробітникам працювати віддалено у будь-якому масштабі.

Microsoft – світовий лідер в області інформаційних технологій, що поставляє широкий діапазон пристроїв і сервісів, програмного забезпечення та ІТ-послуг. Компанія Everest – офіційний партнер Microsoft в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Microsoft, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;