Телекомунікації

Dream Broker масштабує бізнес, застосовуючи продукти Dell

~ 3 хв

Компанія сприяє розширенню масштабів бізнесу за рахунок інноваційних продуктів, 10-кратного підвищення продуктивності і оптимізованої кібербезпеки

Video-Communication

Потреби бізнесу

Компанія Dream Broker – постачальник рішень для корпоративного відеозв’язку, з’ясувала, що його попереднє блокове сховище було занадто складним для управління і масштабування, і це стримувало розширення бізнесу. Dream Broker звернулася до об’єктної системі зберігання даних Dell EMC ECS, яка допомогла прискорити випуск продукту і модернізувати операції зберігання.

Процес розгортання абсолютно нової інфраструктури зберігання при розробці та виробництві нового продукту – саме це сталося з Dream Broker, однією з найбільш швидкозростаючих технологічних компаній у Європі і розробником інноваційного програмного забезпечення, яке підприємства використовують для створення цікавих відеороликів за лічені хвилини.

Dream Broker з 1100 корпоративними клієнтами у шести країнах Європи виявила, що попереднім блоком сховища було складно управляти і масштабувати, що стримувало його швидке зростання. Після тестування різних рішень Dream Broker вибрав Dell EMC ECS, рішення для об’єктного зберігання даних для безпечного управління неструктурованими даними у загальнодоступній хмарі. Dell EMC ECS стало кращим рішенням для підтримки швидкого зростання бізнесу, обробки важких відеофайлів і потокової передачі великого обсягу даних, а також забезпечення безпеки даних клієнтів компанії.

Зростання продуктивності разом з ростом бізнесу

Без будь-яких зовнішніх інвестицій Dream Broker швидко росла шляхом реінвестування прибутку в розробку продукту, спрямовану на використання додаткових можливостей. Вибір правильних технологічних партнерів і рішень має вирішальне значення для успіху Dream Broker. Завдяки поліпшенням продуктивності і масштабованості при використанні ECS, Dream Broker змогла розширити бізнес і прискорити впровадження інновацій. Додаючи вузли в ECS, компанія встановлює масштаб ємність і продуктивність в лінійному режимі, щоб обслуговувати більше клієнтів і обробляти більше даних. В даний час ECS забезпечує 10-кратний приріст продуктивності у порівнянні з попереднім сховищем.

Розробка інноваційних програм як стимул для інновацій

Розробка інноваційних продуктів – запорука успіху Dream Broker. Завдяки S3-сумісності та гнучкості ECS розробники Dream Broker мають доступ до знайомих API та масштабованість сховища. Внаслідок впровадження стандартів, наприклад, таких як S3, ECS допомагає наймати найкращих та найталановитіших розробників і підвищує цінність компанії для клієнтів. Партнерство з Dell Technologies важливо для компанії, оскільки такі технології і послуги необхідні забезпечення кращого у своєму класі рівня обслуговування клієнтів. Коли світ бізнесу став віддаленим, Dell Technologies допомогла Dream Broker швидко встановити обладнання ECS, а потім віддалено виконати налаштування та налагодження мережі.

Результати бізнесу

  • Прискорена розробка продукту.
  • 10-кратне збільшення продуктивності сховища.
  • Оптимізована безпеку і відповідність вимогам захисту даних.
  • Швидке розширення бізнесу.
  • Масштабованість, що дозволяє йти в ногу з темпами розвитку компанії.
  • Найкраща у своєму класі якість обслуговування клієнтів.

Коментар експерта:

“Стратегія Dream Broker – впроваджувати нововведення і розробляти рішення для відеозв’язку для бізнесу та звичайних споживачів. Компанія надає як комерційні програмні послуги так і безкоштовні програмні рішення. З огляду на специфіку діяльності Dream Broker, вибір Dell EMC ECS був очевидний: еластичне хмарне сховище забезпечувало безпечну потокову передачу даних великого обсягу і обробку гігантських відеофайлів, що у кінцевому підсумку дозволило масштабувати бізнес”.

Everest має в своєму арсеналі повний набір рішень, що допомагають організувати перехід компанії до дистанційної форми роботи швидко та якісно. Для впровадження рішень або консультації звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;