Державний сектор

Дорал будує гіперконвергентну інфраструктуру на базі технологій Dell

~ 4 хв

Даний досвід незамінний для підтримки ініціатив Smart City і створення нових поліпшених цифрових послуг для жителів міста

Doral-City
Фото: cityofdoral.com

Бізнес-завдання

Коли місто Дорал прийняло рішення про стратегію «розумного міста», спрямовану на підвищення якості обслуговування громадян і більш ефективну підтримку жителів і підприємств, йому потрібна була відповідна технологічна інфраструктура.

Опис

Один з 34 муніципалітетів округу Майамі-Дейд, Дорал розташований недалеко від міжнародного аеропорту Майамі, у 21 км від центру Майамі. Місто є частиною зони вільної торгівлі Майамі, однією з найбільших зон зовнішньої торгівлі у Північній Америці. У Доралі проживає близько 70 тис. жителів. У міру розширення міста виникла природна необхідність підвищення якості комунальних послуг і модернізації технологій, що підтримують їх. В якості першого кроку була зроблена заміна застарілого обладнання на клієнтські і серверні рішення Dell Technologies.

Керівництво міста усвідомило, що у нього є унікальна можливість просувати основні послуги і підвищувати якість обслуговування жителів. Дорал запустив ініціативу «Розумне місто», яка спирається на цифрові інструменти для підвищення безпеки громадян і поліцейських або для спрощення взаємодії виборців і комунікації з муніципальними агентствами, а також для безлічі інших завдань. Після консультації з Dell Technologies міська влада прийняла рішення про створення гіперконвергентної інфраструктури (HCI). Вона придбала інфраструктурні пристрої Dell EMC VxRail разом з системою зберігання Dell EMC Isilon для розміщення систем відеоспостереження та інших обсягів даних.

Команди Dell Technologies надали допомогу у впровадженні у двох міських центрах обробки даних. Завдяки цьому партнерству місто отримало перевірені рішення, які дозволяють вводити нововведення і реалізовувати ініціативи щодо перетворення. HCI сприяє розвитку розумного міста. Вибір Dell EMC VxRail у якості основи для HCI окупається завдяки винятковій продуктивності, стійкості та гнучкості. Можна обробляти, зберігати і аналізувати дані в інтелектуальній автоматизованій інфраструктурі, яка задовольняє поточні та довгострокові потреби. У той же час місто знизило навантаження на ІТ-менеджерів.

За допомогою Dell Technologies HCI Doral реалізує портфель ініціатив Smart City, у тому числі під назвою «Quality of Place». Оскільки безпека є ключем до якості життя людей, в цій ініціативі особлива увага приділяється заходам безпеки, які пов’язані з інтенсивними робочими навантаженнями по збору і обробці даних. Наприклад, в Доралі відстежується рух транспортних засобів, щоб стримувати злочинність. Пристрої Dell, інтегровані з зчитувачами номерних знаків, вже прочитали понад 10 мільйонів номерних знаків і визначили 3% з них як небезпечні. В кінцевому підсумку буде перевірена вся міська периферія. В рамках ініціативи «Quality of Place» за підтримки HCI будуть впроваджені нові системи, які нададуть більше довідкової інформації поліцейським, що реагує на інциденти. Деталізація місцеположення і розпізнавання осіб, поліпшені відеоаналітікою та штучним інтелектом, допоможуть їм діяти швидше і зміцнять їх безпеку.

Підвищення рівня комфорту громадян при зверненні у державні установи – ще один ключовий елемент стратегії Doral Smart City. Наприклад, місто дозволить взаємодіяти співробітникам відділів, які займаються розробкою послуг, у режимі онлайн, не виїжджаючи у міські офіси. Кінцева мета – оптимізувати процес обслуговування клієнтів. Всього за три роки місто реалізувало 40% технологічних заходів Smart City, визначених Національною лігою міст. Всесвітня рада з міських даних (WCCD) втретє нагородила Дорал платиновим сертифікатом ISO 37120 – визнання міст, які встановлюють високі стандарти збору та обміну даними та їх використання при прийнятті рішень. Крім того, Дорал був одним з перших міст, яке отримало сертифікат WCCD ISO 37122 за ініціативи «Розумне місто». Він має показник WCCD ISO 37120 5,6 – краще, ніж у Лос-Анджелеса, Амстердама та Лондона.

Короткий огляд рішень, що застосовувалися

 • Dell EMC VxRail HCI
 • Dell EMC Isilon storage
 • Dell EMC PowerEdge servers
 • Dell EMC PC solutions
 • Dell Technologies Services
 • ProSupport for PCs
 • ProSupport for Enterprise

Результати:

 • залучення у місто компаній і нових жителів;
 • отримання сертифікатів, що підтверджують ефективність лідерства Doral’s Smart City;
 • поліпшення якості комунальних послуг;
 • забезпечення основи для створення і розвитку ініціатив розумного міста;
 • підвищення якість життя громадян, посилення безпеки.

Everest пропонує послуги з інтеграції технології IoT – від розробки рішень до професійного введення в експлуатацію та супроводу. Для впровадження Smart City&IoT звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

  ;