Банки

Donner & Reuschel організовує віддалену роботу персоналу разом з Windows Virtual Desktop

~ 3 хв

В рамках великого проекту міграції на Microsoft 365 компанія перейшла на віртуальний робочий стіл Windows, щоб у майбутньому зробити обслуговування клієнтів ще більш гнучким та ефективним

donner-reuschel-windows-virtual-desktop

Donner & Reuschel пропонує індивідуальні рішення для підприємців, клієнтів зі сфери приватного банківського обслуговування, інституційних інвесторів, клієнтів у сфері нерухомості та ринків капіталу. В рамках великого проекту міграції на Microsoft 365 компанія перейшла на віртуальний робочий стіл Windows, щоб у майбутньому зробити обслуговування клієнтів ще більш гнучким та ефективним. Це означає, наприклад, що зовнішнім співробітникам можуть бути надані повноцінні віртуальні робочі місця і доступ до внутрішніх систем. У той же час цей крок зводить до мінімуму операційні витрати внутрішнього ІТ-відділу компанії при збереженні його звичайних високих стандартів ІТ-безпеки.

Завдання

На початку 2020 року розгортання Donner & Reuschel Microsoft 365, включаючи пристрої Surface, йшло повним ходом, як і міграція серверів компанії у хмару. Однак, з огляду на масштаби поширення пандемії, розгортання відбувалося недостатньо швидко. У будь-який момент компанії довелося б відправити всіх співробітників на віддалену роботу. ІТ-команда Donner & Reuschel провела вихідні, плануючи безпрецедентний крок: всього за два дні налаштувала профілі 660 користувачів для роботи з дому.

В рамках поточного проекту Microsoft 365 компанія планувала перейти з Citrix на віртуальний робочий стіл Windows, але криза COVID-19 призвела до того, що іноді перехід доводилося припиняти, щоб зосередитися на інших напрямках проекту. Перехід на Windows Virtual Desktop був викликаний серйозними проблемами з продуктивністю рішення Citrix, які переслідували команду проекту (у неї входили ІТ-фахівці Donner & Reuschel, спеціалісти з хмарних технологій Azure Orange Networks GmbH, а також фахівці Citrix і команда, що займається віртуальними робочими столами Windows в Sepago GmbH). У той же час Donner & Reuschel відчувала ряд проблем через низьку продуктивність серверів і, як наслідок, недостатню маневреність. У минулому, коли менеджери по ризиках розраховували моделі ризиків, програми, подібні Excel, часто досягли своїх меж. З урахуванням того, що в Donner & Reuschel працює близько 540 людей, разом з усіма зовнішніми консультантами, аудиторами та іншими постачальниками послуг, це означало, що доступ до баз даних компанії був потрібний майже 700 співробітникам.

Оснащення такого великого числа користувачів власними пристроями було економічно невигідним. І коли у вересні 2019 року на ринку з’явився віртуальний робочий стіл Windows, цей інструмент став ідеальним рішенням існуючої проблеми у рамках банківської та ІТ-стратегії, оскільки компанія вже зупинилися на стеку технологій Microsoft кілька років тому. Після того, як коронакриза затримала кілька частин проекту, що, у свою чергу, запобігло широкому розгортанню віртуального робочого столу Windows, проект знову набрав обертів. Оскільки Donner & Reuschel вже використовувала технології Microsoft, у компанії не було проблем з об’єднанням віртуального робочого столу Windows у загальну архітектуру і продовженням проекту.

Клієнти-адміністратори були розгорнуті до коронакризи, за ними послідували клієнти-розробники, а також стандартні клієнти для внутрішніх і зовнішніх користувачів. Кожен клієнт адаптований до потреб конкретної групи користувачів – від окремих додатків до стандартизованих зображень, доступних в Windows 10. Використовуючи Windows Virtual Desktop, співробітники можуть максимально ефективно виконувати свої обов’язки. Тепер, коли Microsoft займається обслуговуванням та наданням послуг, ІТ-витрати Donner & Reuschel, пов’язані з тестуванням, затвердженням і подальшим розвитком основних клієнтів, зменшилися. У строго регульованому світі банківської справи середовище Microsoft має високі оцінки з точки зору безпеки. Федеральне управління фінансового нагляду Німеччини (BaFin) вимагає, щоб Donner & Reuschel регулярно тестувала свою систему кібербезпеки. Але компанія просто не може отримувати фішингові листи через електронну пошту, оскільки вони перехоплюються ще до моменту потрапляння у електронну скриньку.

Microsoft – світовий лідер в області інформаційних технологій, що поставляє широкий діапазон пристроїв і сервісів, програмного забезпечення та ІТ-послуг. Компанія Everest – офіційний партнер Microsoft в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Microsoft, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;