Банки

Deutsche Börse прискорює обробку даних та їх перетворення в єдиний формат за допомогою Trifacta

~ 2 хв

Програмне забезпечення Trifacta прискорило процес обробки і систематизації інформації з різних джерел даних для команди аналітиків компанії, дозволивши їм зосередитися на проблемах data science і підвищивши ефективність їх роботи

Компанія

Deutsche Börse є однією з провідних світових фінансових бірж, що надає інвесторам і організаціям доступ до світових ринків. Компанія була 1993 році, її штаб-квартира розташовується у Франкфурті (Німеччина), а клієнти розосереджені по країнах Європи, США та Азії.

Одне з головних джерел доходу біржі – надання клієнтам ринкових даних, які вилучаються із внутрішніх електронних торговельних систем. Deutsche Börse поставила перед собою максимально високі цілі щодо своїх пропозицій в області даних, і зібрала групу фахівців з data science. Їх діяльність присвячена передовій аналітиці, що забезпечує генерацію нових ідей і продуктів для бізнесу.

Проблема

У процесі постачання команді своїх аналітиків сучасного стеку технологій, Deutsche Börse виділила одну критично важливу проблему – потрібно було обрати найкращу технологію обробки різнорідних даних. Спочатку компанія інвестувала у дорогу команду вчених-аналітиків, проте їм не вдалося досягти бажаної мети через те, що дані, які використовуються Deutsche Börse, надходили з різних джерел.

Інформацію необхідно було спочатку стандартизувати, і тільки потім провести аналіз. Ручна обробка інформації такого типу була надзвичайно трудомісткою. Без візуального доступного і зрозумілого програмного інтерфейсу дослідники даних Deutsche Börse не могли співпрацювати з експертами ринку, а також не могли якісно перетворювати необроблені дані. Тоді на допомогу прийшла розширена аналітика від Trifacta.

Переваги використання Trifacta:

  • програмне забезпечення Trifacta прискорило процес підготовки даних для команди аналітиків Deutsche Börse, дозволивши їм зосередитися на проблемах data science;
  • Trifacta автоматично розпізнає типи даних і виконує перетворення, необхідні для стандартизації різнорідних типів інформації;
  • завдяки простому і зрозумілому візуальному інтерфейсу Trifacta, що забезпечує ідеальну візуалізацію даних, аналітики Deutsche Börse легко взаємодіють і співпрацюють з експертами внутрішніх ринків.
Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;