Державний сектор

Dell: послуги трансформації для державних суб’єктів

~ 3 хв

В американському штаті Луїзіана була створена переносна база даних і архітектура для державного агентства, що обслуговує виборців, яка у кінцевому підсумку дозволила штату заощадити 2 мільйони доларів

state of Louisiana-Dell

Коли штат Луїзіана консолідував IT-операції у новому Office of Technology Services (OTS), 15 агентств, які обслуговують виборців, стали клієнтами централізованої служби підтримки, яка надає такі послуги, як обчислення, інфраструктурні послуги, безпека і розробка додатків. Метою керівництва було перетворення OTS на організацію, яка надає комплекс послуг, і глобальне завдання полягало у визначенні технологій, які сприяли б цій трансформації.

Допомога Департаменту охорони здоров’я штату Луїзіана у модернізації надання послуг медичної допомоги виборцям підштовхнула OTS до розробки і створення потужної нової корпоративної архітектури. Команда OTS також опублікувала RFP (request for participation, заявку на участь) для визначення відповідних постачальників технологій. Це сталося через те, що у США відходять від моделі, у якій держава займається створенням монолітних, автономних систем і передоручають це завдання третій стороні. Подібні додатки знаходяться у наборі основних сервісів інфраструктури і виконують виклики API для взаємодії з сервісами. Користувач може відокремити ці інфраструктурні сервіси і зробити їх доступними для інших компаній.

Компанія Dell EMC відповіла на виклик OTS, запропонувавши свою стратегію побудови гіперконвергентної, програмно-визначальної інфраструктури. Також OTS використала програмні інструменти Nutanix і VMware для управління гіперконвергентним середовищем.

Побудова гнучкої архітектури підприємства

Співпраця між OTS, Dell EMC, Nutanix і VMware у результаті завершилася розробкою нової інфраструктури, в якій ключовим елементом є гіперконвергентні пристрої Dell EMC серії XC серії з програмним забезпеченням Nutanix.

Використання технології віртуалізації і безпеки VMware NSX дозволило ефективно управляти станом складних списків контролю доступу в Луїзіані. За допомогою Dell EMC, Nutanix та VMware OTS створив платформу для приватної хмари, яка включає в себе все краще від зазначених компаній. Створення гіперконвергентної інфраструктури спричинило за собою відмову від традиційної трирівневої мережевої архітектури з серверами, сховищем, а також маршрутизаторами і коммутаторами Cisco та HPE. Програмно-визначальний центр обробки даних дозволяє реалізувати традиційні технології, тому спеціалісти можуть робити більше у рамках гипервізора (процесу, який відокремлює операційну систему і додатки комп’ютера від апаратного обладнання). Це дозволяє значно знизити витрати і одночасно підвищити доступність і продуктивність послуг.

Економія у 2 мільйони доларів

Перехід до стандартизованої архітектурі приніс істотну економію штату Луїзіана. Рішення Dell EMC та Nutanix у сукупності дозволили заощадити понад 2 мільйони доларів (у порівнянні з іншими технологіями, які були розглянуті). Витрати скоротили, використовуючи переваги програмно-визначальної архітектури центру обробки даних і доступніші глобальні балансувальники навантаження від Dell EMC для управління трафіком у двох кластерних центрах обробки даних.

Переносне рішення виходить за рамки агентства

Після успішного розгортання рішення у Департаменті охорони здоров’я штату Луїзіана компанія OTS вирішила передати цю технологію Департаменту у справах дітей та сім’ї. Dell EMC, Nutanix і VMware забезпечують переносну архітектуру, яка може бути ефективно впроваджена у будь-яку державну установу.

Захист даних на рівні підприємства

OTS вбудувала розширену безпеку в архітектуру підприємства. Мікросегментація за допомогою VMware NSX зміцнила модель нульової довіри, крім того, Nutanix працює на Dell EMC, поряд з VMware NSX, розширюючи можливості оборонної стратегії компанії.

Велика масштабованість і безпека у публічній хмарі

Команда OTS проводить міграцію корпоративної архітектури у публічну хмару Amazon Web Services. При необхідності дані можна швидко відновити, до того ж вони надійно захищені.

Dell є лідером в наданні інноваційної та хмарної інфраструктури, систем зберігання, серверів, надійних рішень, робочих станцій та рішень безпеки для клієнтів у різних галузях промисловості. Компанія Everest – офіційний партнер Dell зі статусом Gold в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Dell, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Дмитро Пантюхін
Account Executive

    ;