Державний сектор

Dcode: Trifacta забезпечує створення уряду, керованого даними

~ 2 хв

Trifacta грає ключову роль у переході від сховищ даних до хмарних середовищ або озер даних. За допомогою аналітичної платформи урядові установи проводять фінансовий менеджмент і аудит, а також забезпечують роботу соціальних служб і наукових організацій

Компанія

Американська компанія Dcode пов’язує технологічну галузь і уряд з метою просування комерційних інновацій на федеральному ринку. І хоча співпраця з урядовими організаціями є найбільш складною для технологічних компаній, сучасні інструменти обробки даних і аналітичні платформи спрощують цей процес.

Проблема

Існує думка, що світові уряди приблизно на 10 років відстають від приватного сектора з точки зору технологій (причому, ці дані можна застосувати до багатьох країн світу, а не тільки до США). Компанія Dcode долає цей розрив, допомагаючи уряду вирішувати безліч актуальних проблем: від комплексного аудиту і дотримання нормативних вимог до управління охороною здоров’я та соціальними програмами.

Третій рік поспіль Dcode запускає технологічний акселератор Advanced Analytics Dcode, націлений на отримання кращих технологій з приватного сектора і спрямування їх на допомогу уряду. Включення в цей процес Trifacta було об’єктивним рішенням: жоден державний орган не зможе вирішити складні проблеми з даними самостійно, без комплексної аналітики.

Рішення

Застосування аналітичної платформи Trifacta дозволило домогтися відразу декількох результатів:

  • Вирішення проблеми сховищ даних. Все більше установ створюють озера даних і хмарні середовища, щоб об’єднувати свої дані, і Trifacta грає ключову роль у забезпеченні цього переходу.
  • Залучення уряду до технологій штучного інтелекту: інвестування в ШІ є величезним пріоритетом для уряду США, а хороший штучний інтелект починається з «чистих» даних.
  • Фінансовий менеджмент та аудит. Управління розрізненими фінансовими системами і бізнес-процесами є складним завданням для урядових організацій з річним бюджетом у 3,8 трильйона доларів. Trifacta працює з найбільшими американськими державними установами, допомагаючи їм класифікувати і контролювати фінансові дані.
  • Наука і дослідження. Від боротьби з масовим вживанням опіоїдів у Нью-Йорку  до проведення наукових досліджень – аналітична платформа Trifacta виводить необхідні дані у потрібних форматах.
  • Забезпечення прийняття рішень на основі даних. Уряд, керований даними – це більше, ніж просто модний вираз. Все більше урядових установ відкривають департаменти інформаційних технологій, прагнучи розкрити можливості великих даних у своїй діяльності.
  • Соціальні служби. Починаючи від позик, які фінансуються державою, і закінчуючи пільгами для ветеранів та соціальним забезпеченням. Правильний аналіз таких даних має величезний потенціал для підвищення ефективності та якості послуг державних організацій.
Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;