Страхування

Dai-ichi Life Insurance модернізує ІТ-інфраструктуру, застосовуючи технології Dell

~ 4 хв

Найбільшою перевагою нової системи Dai-ichi Life Insurance є те, що вона скорочує час підготовки інфраструктури за рахунок зменшення обсягу робіт по перевірці. Завдяки рішенню Azure Stack HCI від Dell Technologies компанія отримує сервери з перевіреною і оптимізованої конфігурацією системи, тому може завершити базове налаштування приблизно за два тижні

Dai-Ichi-Life-Insurance

Про компанію

Dai-ichi Life Insurance хотіла організувати системну і серверну інфраструктуру покоління майбутнього для стандартизованої масштабованості. Компанія потребувала нової, структури, що швидко розгортається, яка відповідала б вимогам до швидкості локального виділення ресурсів так само, як хмара, щоб використовувати унікальні переваги локальних і хмарних платформ.

Постійна модернізація ІТ-інфраструктури з використанням новітніх технологій

Dai-ichi Life Insurance прагне надавати кращі продукти і послуги для задоволення соціальних потреб відповідно до корпоративної філософії, яка ставить клієнтів на перше місце. Спираючись на довгу історію впровадження новітніх ІТ-технологій, Dai-ichi Life Insurance просуває «InsTech» – ініціативи зі створення ділових і технологічних інновацій для страхування життя. У 2015 році компанія запустила команду InsTech Innovation Team, випустивши додаток для смартфонів Health First. Раніше, у 2005 році компанія Dai-ichi Life Insurance об’єднала свою серверну інфраструктуру з відкритою системою, розташовану в офісах по всій Японії, у центр обробки даних з використанням архітектури Windows Server. Ця серверна інфраструктура першого покоління спростила роботу з технічного обслуговування, полегшила обмін знаннями і підштовхнула компанію до модернізації своєї ІТ-інфраструктури з використанням Hyper-V, приватних хмар та інших передових технологій. Для своєї інфраструктури четвертого покоління, побудованої у 2018 році, компанія використовувала Windows Server 2016 з метою створення серверної інфраструктури відкритої системи з програмно-визначеним сховищем Storage Space Direct (S2D). Dai-ichi Life Insurance вважала, що S2D дозволить адміністраторам серверів проектувати, створювати і управляти сховищами без спеціальних знань, а також оптимізує операції і поліпшить стандартизацію. Однак це рішення також створило деякі проблеми з резервним копіюванням.

Пропозиція по гнучкій інфраструктурі, яка вирішує проблеми резервного копіювання

Dai-ichi Life Insurance почала планувати нову серверну інфраструктуру з відкритою системою четвертого покоління у 2020 році з метою розширення гнучкості та доступності. Пропозиція Dell Technologies з використанням Azure Stack HCI перевершила інші. Dell Technologies виробляє продукти для зберігання даних, а також сервери, тому при перевірці відстежувалася продуктивність ЦП, а також такі аспекти, як IOPS. Тести підтвердили, що проблеми з резервним копіюванням, які у компанії виникали з попередньої серверної інфраструктурою четвертого покоління, можуть бути вирішені шляхом резервного копіювання даних на виділене сховище. Запланована до випуску у 2021 році, нова конфігурація Azure Stack HCI компанії Dai-ichi Life Insurance буде використовувати дев’ять вузлів Dell EMC AX-740xd на базі PowerEdge і два комутатори Dell EMC PowerSwitch S5248F, а також виділене сховище для резервних копій Dell EMC PowerProtect DD6900.

Найбільшою перевагою нової системи страхування життя Dai-ichi є те, що вона скорочує час підготовки інфраструктури за рахунок зменшення обсягу робіт по перевірці. Завдяки рішенню Azure Stack HCI від Dell Technologies компанія отримує сервери з перевіреною і оптимізованої конфігурацією системи, тому може завершити базове налаштування приблизно за два тижні. Раніше фахівцям доводилося розробляти комбінації обладнання при перевірці специфікацій, а потім витрачати місяці на дослідження і тестування, щоб переконатися, що продуктивність відповідає специфікаціям. Стара серверна платформа четвертого покоління Dai-ichi Life Insurance створювала резервні копії, але час резервного копіювання був більший, ніж очікувалося. Зручні для користувача налаштування автоматичного резервного копіювання PowerProtect DD не вимагають великих витрат на управління, а функція дедуплікаціі робить обробку набагато швидше, ніж програмні рішення.

Результати застосування технології Dell:

● перевірена конфігурація обладнання Azure Stack HCI забезпечує швидке розгортання і масштабування за рахунок скорочення роботи з налаштування після доставки, базового проектування і тестування сервера (від декількох місяців до 2 тижнів);

● нова ІТ-інфраструктура здатна швидко адаптуватися до змін у бізнесі і суспільстві;

● адміністратори серверів можуть легко управляти операціями, не потрібно спеціальних знань в області зберігання даних;

● відокремлене сховище резервних копій PowerProtect DD скорочує час резервного копіювання (від 4-5 до 1-2 годин).

Компанія Everest має необхідний досвід і кваліфіковану команду, яка надає підтримку клієнтам протягом циклу реалізації і впровадження ІТ-проектів. Для впровадження базової інфраструктури у вашій компанії звертайтесь до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;