Банки

Цифровий банкінг від Flowе отримав унікальні інноваційні можливості завдяки Microsoft Consulting Services

~ 2 хв

Служби Microsoft дозволили створити з нуля і швидко втілити в життя цифрові послуги абсолютно нового формату на фінансовому ринку

digital banking-Alteryx-Flowe

Запит

Flowe – новий вид цифрового банкінгу з акцентом на соціальну благодійність: команда засновників проекту вважає, що кожен клієнт, орієнтований на споживання інновацій, може зробити свій внесок у збереження ресурсів планети й поліпшення екології.

Послуги Flowe базуються на ідеї інтеграції освіти та прозорості у питаннях екологічної стійкості та забезпечення особистого благополуччя кожного користувача. Поєднати таку ідеологію з максимально комфортними, безпечними й широкими банківськими опціями на одній платформі виявилося непростим завданням, так як все це необхідно було просувати у максимально «м’якій» та зрозумілій формі через нестандартність підходу.  Проте, творці були твердо націлені стати першопрохідцями у даному сегменті банківської сфери, і в якості прогресивного методу реалізації своєї інноваційної концепції звернулися до хмарних рішень Microsoft.

Рішення та результат

Рішення Microsoft Consulting Services відмінно підходить для розгортання й масштабування цифрових платформ, що містять великий функціонал завдань та інформаційних посилів. Сервіс базується на AI, який збирає дані про користувачів, аналізує їх потреби та персоналізує меседжі в ході обслуговування.

За допомогою рішення Microsoft Azure, в свою чергу, можна швидко переглядати всі аспекти зібраних даних про клієнтів, виділяючи окремі моделі їх поведінки і впливати на неї за допомогою формування ряду пропозицій або адаптації набору послуг відповідно до готовності користувачів зробити щось конкретне для екології. Крім того, технологія дозволяє відстежувати рівень витрат клієнтів і їх безпосередню зацікавленість у напрямку збереження певних ресурсів при здійсненні покупок.

За допомогою Microsoft Azure засновники Flowe збирають і аналізують дані з різних інтегрованих і підключених додатків, ефективно поєднуючи сучасні банківські функції фактично з маркетингом ідеї. Azure забезпечує просту та прозору інтеграцію з будь-якими сторонніми рішеннями й значно спрощує моніторинг/усунення неполадок основної платформи.

Microsoft Teams стала важливим впровадженням для налагодження та посилення безпосередньо комунікаційної панелі проекту: за рік консультаційні послуги Flowe перевершили всі очікування за кількістю підключених користувачів і їх реагуванням на концептуально нестандартні підходи.

Активність клієнтів, безпека в роботі та прогресивні методи просування соціально-відповідального онлайн банкінгу, отримані завдяки рішенням Microsoft, також дозволили Flowe отримати статус Certified B Corporation серед компаній, які офіційно включають соціальні та екологічні показники у свій прибуток і зобов’язуються забезпечувати прозорість і юридичну підзвітність у відповідному напрямку діяльності. Тепер Flowe прагне просувати свою ідеологію не лише серед клієнтів, а й серед активно зростаючого числа бізнес-партнерів.

Компанія Everest – офіційний партнер Microsoft в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Microsoft, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;