Банки

«Цифровий банк» з нуля за 18 місяців від Dell

~ 2 хв

Рішення дозволило створити безпечну та прогресивну діджитал-платформу для клієнтів і партнерів із максимально зручними налаштуваннями та функціями управління своїми обліковими записами

Brasesco bank

Суть проблеми

Banco Bradesco – один із найбільших банків Бразилії, який обслуговує споживачів і підприємства по всій країні у більш ніж 48 тис. відділеннях. Банк від початку орієнтований на впровадження інноваційних підходів у своїй роботі для збільшення охоплення більшої кількості клієнтів. 

В рамках цифрової трансформації зусилля керівництва Banco Bradesco були спрямовані на створення «цифрового банку» з модернізованим спектром послуг із метою задовольнити потреби найпрогресивніших користувачів. Існувала потреба у рішенні для створення діджитал-платформи для клієнтів і партнерів із максимально зручними налаштуваннями та функціями управління своїми обліковими записами. 

Що пропонує Dell?

Dell – одна з найбільших і прогресивних технологічних корпорацій, яка, крім виробництва та реалізації комп’ютерної техніки, надає широкий спектр інноваційних програмних рішень, цифрових інструментів і послуг, забезпечуючи їх комплексне впровадження та підтримку. Розроблюване програмне забезпечення допомагає ефективно та швидко здійснити цифрову трансформацію всередині компанії або організації незалежно від галузі та напрямку діяльності: підвищити продуктивність ІТ-інфраструктури, оптимізувати ресурси, адаптувати необхідні технології до конкретних бізнес-цілей, убезпечити дані та ІКТ-процеси. 

Як Banco Bradesco використовує Dell?

Banco Bradesco побудував всю свою діджитал-інфраструктуру на рішенні Dell Technologies, створивши фактично з нуля «цифровий банк» всього за 18 місяців. За допомогою Dell була розроблена Next Best Action (NBA) – ключова концепція у банківській сфері, спрямована на надання клієнтам обґрунтованих рекомендацій, що відповідають їх цілям і вимогам. Алгоритм Dell також забезпечує можливості NBA безпосередньо для повноцінного функціонування банку у цифровому форматі, допомагаючи клієнтам управляти своїми операціями, виконувати всі необхідні дії швидко та безпечно, а також досягати фінансових цілей завдяки прогнозам і рекомендаціям.

Dell є лідером в наданні інноваційної та хмарної інфраструктури, систем зберігання, серверів, надійних рішень, робочих станцій та рішень безпеки для клієнтів у різних галузях промисловості. Компанія Everest – офіційний партнер Dell зі статусом Gold в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Dell, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Дмитро Пантюхін
Account Executive

    ;