Страхування

Цифрова трансформація Trintech забезпечує збільшення клієнтів і доходів у 3 рази

~ 3 хв

Постачальник фінансового програмного забезпечення як послуги (SaaS) використовує аналітику даних і Microsoft SQL Server, що працюють на серверах Dell EMC PowerEdge для підтримки своєї стратегії активного розвитку

Trintech-Image

Потреби бізнесу

Trintech – швидко зростаючий постачальник фінансових послуг SaaS, якому було необхідно розгорнути центри обробки даних по всьому світу для підтримки зростаючої клієнтської бази. Компанія шукала технологічного партнера, який міг би допомогти їй масштабуватись за допомогою гнучкої основи для сучасних технологій і робочих навантажень. Trintech надає спеціалізоване програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, яке підтримує щомісячну, квартальну і щорічну звітність для великих транснаціональних компаній, включаючи більшість компаній зі списку Fortune 100. Завдяки стратегії, що включає придбання програмного забезпечення та географічне розширення, Trintech у п’ять разів збільшив кількість співробітників і у три рази – клієнтську базу за два з половиною роки. Таке зростання стало можливим завдяки зусиллям по трансформації ІТ, які компанія зробила разом з Dell Technologies. Trintech також вклала значні кошти у штучний інтелект (AI) і автоматизацію, інтегруючи їх з Microsoft SQL Server, що дозволяє ботам виконувати рутинні функції для клієнтів бухгалтерських і фінансових послуг Trintech.

ІТ-фундамент, створений для підтримки швидкого зростання

Trintech підтримує тисячі фінансових послуг по всьому світу, використовуючи Microsoft SQL Server для ряду орієнтованих на клієнтів додатків SaaS. ІТ-середовище компанії повинне забезпечувати ефективність, гнучкість і масштабованість поряд з простотою розгортання і управління, щоб компанія могла уникнути проблем з ростом, оскільки спочатку вона мала намір потроїти свою базу користувачів і доходи. Перенісши робочі навантаження SQL Server у повністю віртуалізовану  інфраструктуру, що працює на серверах Dell EMC PowerEdge, Trintech змогла отримати значну економію з точки зору використання обчислювальних ресурсів і зберігання, а також значний приріст продуктивності і поліпшені можливості для забезпечення безперервності бізнесу та аварійного відновлення (BCDR) у складній інфраструктурі.

Переваги віртуалізації SQL Server

Шляхом віртуалізації робочих навантажень SQL Server компанія Trintech змогла перейти від відмов кластерів Windows Server до кластерів VMware значно більш високої щільності, що дозволило компанії заощадити приблизно 300% на витратах на ліцензування SQL Server. Віртуалізація також підвищила продуктивність і доступність робочих навантажень SQL Server, покращивши ефективність використання базового обладнання.

Інфраструктура, готова до майбутнього

Сьогодні компанія планує продовжити оновлення своїх середовищ VMware Cloud Foundation, включаючи розгортання VMware vSphere 7 і використання контейнерів VMware Tanzu для Linux і Windows. Це дозволить Trintech запускати хмарні робочі навантаження разом зі 1500 існуючих віртуальних машин, додатково автоматизуючи процеси безперервної інтеграції/безперервної доставки (CI/CD) і мігруючи свій стек додатків на орієнтовану на майбутнє платформу Kubernetes.

Бізнес-результати

  • триразове збільшення числа клієнтів SaaS, яких компанія може підтримувати, і збільшення доходів на 300%;
  • збільшення обсягу роботи, виконуваної інфраструктурними та операційними групами на 350% за рахунок автоматизації та операційної ефективності, що забезпечуються Dell EMC OpenManage Enterprise;
  • збільшення числа операцій введення-виведення на секунду на 700% за рахунок використання вузлів Dell EMC vSAN Ready в рішенні all-flash;
  • години або дні для розгортання декількох центрів обробки даних у нових географічних регіонах замість декількох місяців.

Компанія Everest має необхідний досвід і кваліфіковану команду, яка надає підтримку клієнтам протягом циклу реалізації і впровадження ІТ-проектів. Для впровадження базової інфраструктури у вашій компанії звертайтесь до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;