Транспорт та логістика

CSX застосовує сервери Dell EMC PowerEdge і складний ШІ для перевірки рухомого складу

~ 4 хв

Устаткування Dell та система штучного інтелекту дозволяють автоматизувати перевірки вагонів, отже, збільшують прибуток і підвищують рівень безпеки пасажирів

Dell-train

Потреби бізнесу

Надаючи промисловим і державним замовникам інтелектуальні рішення для контролю, автоматизації, безпеки і захисту, Duos Technologies Group, Inc. постійно розширює межі ІТ. Щоб встигати за розширенням аналітики збору даних за допомогою ШІ для інспекцій прикордонних вагонів, компанія зробила вибір на користь новітніх серверів Dell EMC PowerEdge.

Короткий перелік використовуваних рішень

  • Dell EMC PowerEdge XR2 з процесорами Intel® Xeon®
  • Dell EMC PowerEdge R740 і R740xd з процесорами Intel® Xeon®
  • Dell EMC PowerVault серії ME4
  • Dell EMC OpenManage Enterprise, інтегрований контролер віддаленого доступу Dell (iDRAC)
  • VMware vSphere Enterprise 6.7

Опис завдання

Потяги повинні продовжувати рух. Кожна секунда простою поїзда формує так зване «час простою». Оскільки через Північну Америку щохвилини проходять тисячі локомотивів, які переміщують сотні тисяч вагонів, тривалий час простою має велике значення. Через трудомістких ручних перевірок з’являються серйозні наслідки для бригади, локомотивів, залізничних вагонів, палива і вантажів, які впливають на рух по всьому континенту і щорічно обходяться залізничним компаніям і споживачам в мільйони доларів. Ось чому управління вантажних залізниць CSX звернулося до компанії Duos для автоматизації процесу перевірок. Рішення, що використовуються, покладаються на сервери PowerEdge для захоплення зображень, моделювання даних і обробки складної аналітики, а також безперервної звітності.

Інтелектуальна 360-градусна візуалізація на високих швидкостях

Завдання Duos Technologies полягало в тому, щоб знайти спосіб використовувати технологію в якості мультиплікатора зусиль для задоволення вимог замовників, а саме – для поліпшення і прискорення процесу перевірки поїздів, що рухаються на повній швидкості. Duos розробила інноваційні рішення для аналізу даних з штучним інтелектом на периферії, щоб проводити більш надійні перевірки вагонів, які доступні 24/7/365 у будь-яких кліматичних умовах. Портали огляду вагонів компанії Duos збирають широкий спектр даних. Захищені сервери PowerEdge XR2 розгорнуті для захоплення зображень з серверами PowerEdge R740 з графічними процесорами NVIDIA Tesla для логічного виведення ШІ.

PowerVault ME4 забезпечує збереження даних за допомогою мережевого комутатора серії S, оптимізуючи потоки трафіку. Ці дані включають в себе 360-градусну візуалізацію дефектів вагона, а також показники давачів вібрації, лазерів та LiDAR під час руху поїздів на високих швидкостях. Дані обробляються і аналізуються у режимі реального часу. Система може виявляти зламані колеса, проблеми з гальмами, ланцюги, що тягнуться, вибоїни, відкриті двері та інші проблеми, деякі з яких можуть призвести до сходу з рейок або іншої катастрофічної події.

Рішення Duos також надає дані для митних або інших обов’язкових перевірок. За вісім хвилин, які потрібні співробітнику станції на те, щоб за допомогою ліхтарика оглянути одну машину, система може оглянути цілий поїзд з 120 або більше вагонів. Системи розміщуються у 50-100 милях від контрольних точок. Таким чином, після прибуття поїзда необхідний ремонт і подальші перевірки можуть початися негайно на основі наданих даних. Портали оснащені ЦОД з шафами 45U, що укомплектовані серверами Dell Technologies, системами зберігання, мережами та багатьом іншим. Обсяг даних, які щодня збираються на кожному об’єкті, може бути величезним: тільки зображення складають 700 ГБ, а в цілому – до 1,3 ТБ даних на портал перевірки, включаючи різні показники давачів.

Дані, що збираються під час проходження кожного поїзда, повинні оброблятися і аналізуватися протягом декількох хвилин. Це обмеження робить практично неможливим передачу всієї цієї інформації назад у централізований центр обробки даних. Duos створює десятки пропрієтарних моделей штучного інтелекту для додатків в своєму ЦОД у Джексонвілі (Флорида). Навчання моделей займає від 16 годин до тижня для найскладніших наборів, що містять сотні тисяч зображень. Потім ці моделі передаються для логічного висновку і забезпечують точність до 99%. Сервери PowerEdge, оснащені 6-10 графічними процесорами, забезпечують пропускну здатність для обробки і аналізу даних за мікросекунди.

Потужне віддалене управління серверами

Для віддаленого управління і адміністрування величезної кількості серверів, систем зберігання та інших рішень Duos використовує Dell EMC OpenManage Enterprise та інтегрований контролер віддаленого доступу Dell (iDRAC) і VMware vSphere 6.7 Enterprise. Рішення iDRAC надає системні журнали і повідомлення про події, які дозволяють Duos відстежувати стан і продуктивність своєї ІТ-інфраструктури, де б вона не була розгорнута. Це включає відстеження тенденцій, реагування на збої устаткування і просте виконання таких завдань, як оновлення прошивки та оновлення BIOS. VMware vSphere використовується для розміщення серверів, на яких виконуються внутрішні програми для розробки, обліку, моніторингу, аутентифікації і безпеки. Крім інноваційних рішень для вантажних залізниць, Duos створила багаторівневі інтелектуальні системи для вирішення складних завдань у різних галузях – від захисту критично важливих об’єктів нафтогазової та нафтохімічної інфраструктури до систем управління рухом і ситуаційної обізнаності для виправних установ, і все це за підтримки Dell Technologies.

Everest пропонує комплексні послуги центрів обробки даних, побудову та обслуговування складних системних платформ, включаючи відповідні апаратні та програмні компоненти, а також послуги адміністрування. Для впровадження рішень звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;