Охорона здоров'я

Cigna щорічно заощаджує 145 мільйонів доларів, застосовуючи Tableau

~ 2 хв

Використовуючи аналітичну платформу, аналітики компанії вивчають фінансові транзакції, дані про клієнтів і постачальників, створюють звіти і діляться ними з іншими учасниками корпоративної мережі, щоб ті могли запропонувати пацієнтам більш якісні і доступні медичні послуги. Завдяки Tableau, Cigna підвищує якість обслуговування пацієнтів і безпеку даних

Cigna

Компанія Cigna надає послуги медичного страхування, страхування життя, нещасних випадків та інвалідності, а також реалізує страхові продукти Medicare і Medicaid. Більшість послуг компанії реалізуються через роботодавців, урядові та неурядові організації, спілки та асоціації. В даний час чисельність клієнтів Cigna становить 95 мільйонів людей.

Як компанія використовує Tableau

У 2017 році Cigna впровадила платформу візуальної аналітики Tableau для своїх партнерських організацій Collaborative Care у 32 штатах США. Використовуючи Tableau, аналітична команда проводить аналіз фінансових транзакцій, даних про клієнтів і постачальників, створює звіти і ділиться ними з партнерами, щоб ті могли запропонувати пацієнтам більш якісне і доступне лікування. Після завершення опитування провайдерів «CCC Reporting Portal and Registration Process Survey» за 2018 рік, виявилося, що 41% респондентів використовували квартальні звіти для кращого розуміння історії хвороби, діагнозів і методів лікування.

Звіти допомагають фахівцям визначити, кому необхідно робити нагадування про призначення, а також надають інформацію для поновлення даних про стан здоров’я, дотримання графіку прийому ліків, процеси відновлення після операції і т.д.

Платформа Tableau надала Cigna гнучкі можливості для безпечної інтеграції декількох джерел даних з існуючою інфраструктурою і для надання звітів партнерам по Collaborative Care. На сьогоднішній день застосування аналітичної платформи скоротило витрати компанії на 145 мільйонів доларів щорічно. Економія на одному пацієнтові становить 120 доларів на рік. За допомогою Tableau компанія Cigna підтримує роботу внутрішніх аналітиків, які розподіляють витрати на охорону здоров’я і дані понад 140 тисяч лікарів-партнерів, допомагаючи підтримувати стандарти обслуговування на високому рівні. Звіти Tableau не лише зручні з фінансової точки зору і з боку планування, вони також гарантують безпеку персональних даних пацієнтів.

Раніше Cigna раніше використовувала Excel для аналізу множинних різнорідних наборів даних. Це створювало плутанину щодо ефективності всіх учасників спільних проектів Cigna і ускладнювало розуміння того, як змінювалися рівні залученості клієнтів, їх задоволеність послугами компанії та інше. Учасникам Collaborative Care доводилося адаптувати статичні застарілі звіти, а потім аналізувати їх, щоб отримати реальну картину. Завдяки Tableau Cigna об’єднала фінансові дані, дані про клієнтів, постачальників, лікування та іншу інформацію в одній панелі інструментів, максимально спростивши всі складні процеси. 

На підставі аналітичних даних Cigna відстежує якість медичної допомоги, щоб зрозуміти, які напрямки вимагають поліпшень. У Tableau є звітна картка постачальника: в ній представлені дані медичної карти, випадки звернення в стаціонар, дистанційне лікування та інші. Таким чином, процес надання медичних послуг стає максимально ефективним і вигідним для обох сторін.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;