Державний сектор

CBRE: платформа Alteryx у сфері інвестицій і комерційної нерухомості

~ 2 хв

Компанія створила внутрішню групу користувачів і Центр підвищення кваліфікації для проведення щотижневих сесій, присвячених вирішенню проблем і презентацій. З початком застосування платформи Alteryx наука про дані поширилася серед робочих груп. Компанія змогла забезпечити повну окупність інвестицій, поліпшити якість даних і зекономити кількість людино-годин

Компанія

CBRE – одна з найбільших світових корпорацій, що надають послуги у сфері комерційної нерухомості та інвестицій.

Проблема

При гігантських обсягах даних у галузі комерційної нерухомості та інвестицій впровадження технологій у поточних секторах відбувається не так швидко, як це необхідно. CBRE не стала винятком. Компанія зіткнулася з дилемою: обмежена видимість даних не давала зрозуміти, які процеси можна використовувати для підвищення ефективності бізнесу. Виникла необхідність знайти платформу, застосовуючи яку, співробітники CBRE могли б одночасно керувати даними, позбавлятися від застарілої інформації і виконувати прогнозування. Такою платформою став Alteryx.

Рішення

CBRE почала з того, що застосувала платформу Alteryx для заміни більше 60% призначених для користувача скриптів Python, скоротивши щомісячні ручні процеси на 50%. Потім були створені інструменти оцінки настроїв учасників ринку і прогнозні моделі, що відображають ймовірність відтоку орендарів. Нарешті, CBRE виконала аналіз поточного стану ринку комерційної нерухомості та інвестицій, щоб сформувати ефективну стратегію розвитку компанії, побачити можливості для бізнесу.

І хоча на початку використання Alteryx платформа не була включена до стратегічного плану підприємства, її періодичне застосування скоротило час звичних процесів у кілька разів. Незабаром від декількох фахівців, які використовують Alteryx, CBRE перейшла до глобального застосування платформи. Був досягнутий прогрес в області просторової, прогнозної аналітики і data engineering.

В результаті застосування Alteryx CBRE змогла здійснити:

  1. Оцінку настроїв учасників ринку. Платформа Alteryx опрацювала результати 3800 опитувань, які не виходило ефективно обробити раніше. Для цієї мети було використано машинне навчання Azure, інтегроване з Alteryx.
  2. Прогнозний аналіз ймовірності відтоку орендарів. Команда CBRE побудувала модель на основі раніше зібраних даних, щоб передбачити ймовірність продовження оренди для орендарів будівель.
  3. Очищення застарілих даних, створення оновленої бази адрес об’єктів.
  4. Аналіз майбутніх інвестицій. Був виконаний за допомогою платформи Alteryx (використовувалися дані про існуючі будівельні проекти, просторова аналітика, дані про населення, а також прогнозовані показники зростання).
  5. Скорочення кількості процесів, виконуваних вручну, на 50%.
  6. Підвищення якості даних на 35%.
  7. Час аналізу одного опитування скоротився з трьох тижнів до 1 дня.

Коли співробітники почали використовувати Alteryx Server, ефективність роботи компанії стала набагато вищою. Крім того, CBRE створила внутрішню групу користувачів і Центр підвищення кваліфікації для проведення щотижневих сесій, присвячених вирішенню проблем і презентацій. Наука про дані фактично поширювалася серед робочих груп. 

В даний час платформа Alteryx інтегрована у CBRE і повністю забезпечує окупність інвестицій: економить колосальну кількість людино-годин, підвищує якість даних, дозволяє максимально швидко виконати будь-який робочий процес.

Компанія Everest – офіційний партнер Alteryx в Україні. Для більш детальної інформації та впровадження рішень Alteryx в своїй компанії звертайтеся до наших менеджерів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Артем Голоскевич
директор по Data&AI стратегії

    ;