Державний сектор

Бруклінська публічна бібліотека зменшує чисельність персоналу і скорочує витрати за допомогою Tableau

~ 2 хв

Платформа допомагає співробітникам розповісти відвідувачам про те, як проходить робота персоналу, уявити це детально за допомогою простих і цікавих візуалізацій. Також вона використовується для балансування рахунків клієнтів для щомісячного нарахування і обліку сплати штрафів за бібліотечні матеріали

Brooklyn_Public_Library_Tableau

Бруклінська публічна бібліотека (BPL, Brooklyn Public Library)

Обслуговує 2,5 мільйона жителів Брукліна, пропонуючи тисячі публічних програм, мільйони книг і доступ до більш ніж тисячі безкоштовних комп’ютерів з підключенням до Інтернету. Бібліотека поставила мету максимально ефективно обслуговувати своїх відвідувачів. Для цього був необхідний швидкий і простий доступ до даних, однак перепоною цьому була застаріла система звітності роботи і велика кількість консультантів.

Дізнавшись про Tableau, керівництво BPL прийняло рішення реорганізувати роботу, тобто, прискорити прийняття важливих рішень, а також представити громадськості історію установи у наочній і захоплюючій формі. Tableau допомагає співробітникам розповісти відвідувачам про те, як проходить робота персоналу, уявити це детально за допомогою простих і цікавих візуалізацій. Бруклінська публічна бібліотека є незалежною системою, окремої від бібліотек Нью-Йорка і Квінса. Щоб домогтися цього, організації довелося пройти довгий шлях, пов’язаний з доступом до даних, аналізом, метриками і іншими показниками. Наприклад, бібліотека використовувала ПК і додаток для управління друком від Pharos Systems для управління багатьма функціями, такими як резервування ПК і точна обробка запиту клієнта.

Оскільки бібліотека не була типовим варіантом використання програмного забезпечення Pharos, жоден з попередньо сконфігурованих звітів програми не відповідав потребам BPL. Замість цього BPL була потрібна допомога консультантів з вилучення та обробки даних. Четверо консультантів займалися системою управління ПК і друком Pharos, а також створювали звіти у Crystal Reports. Аналіз даних через Crystal Reports був надзвичайно важким. Два тижні на місяць було потрібно для підготовки звітів про ресурси та активності бібліотечних залів.

BPL стягує невеликі штрафи за пізно повернутий, втрачений або пошкоджений бібліотечний матеріал. Балансування рахунків сотень тисяч власників бібліотечних карт для щомісячного нарахування або сплати штрафу було надзвичайно складним завданням. Робота з Tableau зробила цей процес простим. Tableau використовували для набагато більшого спектру дій, ніж просто заміна Crystal Reports.

В даний час за допомогою Tableau бібліотека підключається до сховища даних Microsoft SQL Server. Сховище містить дані з різних джерел. Команда також використовує Tableau для об’єднання даних з SQL Server і Excel. У бібліотеці працює 15 співробітників, що використовують Tableau Desktop для створення інформаційних панелей. BPL інвестувала у Tableau Server для публікації і поширення інтерактивних візуалізацій. Деякі співробітники бібліотеки використовують підписки на сервері Tableau для отримання оновлених панелей моніторингу безпосередньо у свої поштові скриньки.

Після розгортання Tableau бібліотека отримала ряд переваг, в тому числі:

  • прийняття рішень, заснованих на даних;
  • облік книг;
  • економія часу на створення звітності.
Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;