Державний сектор

Broadcasting Studio застосовує NVIDIA Omniverse для створення документального фільму про космос

~ 3 хв

China Media Group використовує платформу NVIDIA RTX разом з AI для створення реалістичних космічних сцен для фільмів про дослідження Місяця

Nvidia-Omniverse-Image
Фото: nvidia.com

Fly to the Moon – серіал, створений China Media Group (CMG) на відкритій платформі NVIDIA Omniverse, докладно описує історію космічних місій Китаю і ділиться деякими з кращих моментів місячного посадкового модуля Chang ‘e-4, який висадився на зворотному боці Місяця у січні 2019 року.

CMG хотіла відзначити останні досягнення науки і технологій, створивши імерсивний візуальний досвід для глядацької аудиторії. Однак створення реалістичної місячної поверхні потребувало тісної співпраці між різними командами протягом усього циклу розробки і виробництва. Для обробки величезної кількості даних і ресурсів, необхідних для створення космічних сцен, а також для створення деталізованої приголомшливої графіки з високою роздільною здатністю, CMG звернулася до Omniverse, платформи для моделювання та спільної роботи у реальному часі.

CMG використовувала недавно випущений додаток NVIDIA Omniverse Machinima, який спрощує кінематографічне тривимірне оповідання, щоб занурити глядачів у захоплююче космічне середовище. Трасування променів у реальному часі і штучний інтелект NVIDIA RTX допомогли команді поліпшити робочі процеси створення контенту і створити фотореалістичну графіку для документального фільму.

Створення контенту

NVIDIA Omniverse дозволяє художникам і дизайнерам CMG легко об’єднувати свої 3D-ресурси і кілька програмних додатків у єдиному віртуальному просторі для спільної роботи. Вони також могли легко імпортувати і експортувати файли, що економило час, який витрачається на отримання моделі.

Omniverse Nucleus – движок платформи для спільної роботи у реальному часі, допоміг команді управляти цілісністю своїх 3D-ресурсів і прискорити виробничі робочі процеси. Коннектори Omniverse для Epic Games Unreal Engine, Autodesk Maya та Adobe Substance зробили можливою спільну роботу з синхронізацією у реальному часі, а засіб рендерингу Omniverse RTX забезпечив попередній перегляд сцен і зображень (також у реальному часі).

Одночасна робота у декількох додатках у поєднанні з можливістю переглядати контент з реалістичністю у реальному часі і трасуванням шляху допомогли China Media Group скоротити час виробництва. Компанія також використовувала Omniverse, щоб дозволити своїм художникам створювати 3D-моделі та високоточні рендери для імерсивних космічних середовищ. Графічні процесори NVIDIA Quadro RTX 8000 та NVIDIA RTX A6000 забезпечують більшу відеопам’ять для завантаження великих обсягів даних і скорочення часу рендерингу. Використовуючи рендеринг з декількома графічними процесорами, трасування променів у реальному часі і мову визначення матеріалів, CMG створювала деталізовані зображення з реалістичним освітленням і тінями у надвисокій розділовій здатності 4K.

Завдяки таким технічним процесам, як глибоке навчання, логічна прив’язка, технічне мистецтво і водіння у реальному часі, CMG розробила реалістичних «цифрових космонавтів» у розділовій здатності 4K. Дизайнери також створили систему кодування рухів обличчя, що використовує глибоке навчання, яке працює на відеокартах NVIDIA, для розпізнавання особливостей акторів і управління цифровими двійниками за допомогою інфрачервоної камери. Завданням дизайнерів було створення візуальних ефектів у реальному часі, щоб продюсери, режисери, художники і розробники візуальних ефектів бачили все ефекти в одному контексті. CMG розраховує заощадити 30-40% часу на передпродакшн і постпродакшн завдяки впровадженню NVIDIA Omniverse, яке все ще триває. Компанія має намір використовувати NVIDIA Omniverse, що працює на NVIDIA RTX, для створення приголомшливих фотореалістичних зображень, поліпшення виробничих конвеєрів і створення більш складних наукових візуалізацій для кіно і телебачення у майбутньому.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;