Транспорт та логістика

Безпілотні шаттли WEpods працюють на основі процесорів NVIDIA

~ 2 хв

На відміну від центральних процесорів, які одночасно виконують кілька обчислювальних задач, графічний процесор NVIDIA призначений для одночасної роботи з тисячами обчислювальних задач. Саме він дозволив прискорити навчання і розгортання автономних транспортних засобів WEPod

Shattly-WEpods

Система автоматизованих електромобілів WEpods, стала першою системою безпілотних шатлів, які курсують по дорогах загального користування. Ці транспортні засоби стали першими у світі автомобілями без рульового колеса, які отримали номерні знаки. На відміну від інших видів автоматизованого транспорту, ці маленькі шестимісні автомобілі не їздять спеціальними смугами і не керуються рейками, магнітами або проводами. Замість цього вони управляються складним набором систем, включаючи процесори на базі NVIDIA, між містами Вагенінген та Еде у центральній голландської провінції Гелдерланд. Щоб викликати WEpods, пасажири просто використовують додаток у своєму смартфоні.

Глибоке навчання вже дало комп’ютерам можливість перевершити людські можливості по ряду завдань. Це важливо для автономних транспортних засобів, коли безпілотний автомобіль просто неможливо вручну запрограмувати на кожну ситуацію, з якою він може зіткнутися, особливо у тому, що стосується інтерпретації навколишніх об’єктів. Саме тому команда WEpod з Делфтського технологічного університету – поряд з такими виробниками автомобілів, як Audi, BMW, Ford та Mercedes – звернулася до глибокого навчання на графічних процесорах NVIDIA.

В результаті інженери отримали автомобіль, який може скласти повну картину навколишнього середовища під час руху в транспортному потоці. Кожен WEpod постійно оцінює середовище і параметри з високою швидкістю, в результаті чого складається динамічна система, здатна швидко, надійно і безпечно справлятися з реальними ситуаціями змішаного трафіку. Графічні процесори зіграли ключову роль у вирішенні цієї проблеми. На відміну від центральних процесорів, які одночасно виконують кілька обчислювальних задач, графічний процесор призначений для одночасної роботи з тисячами обчислювальних задач. Ця паралельна архітектура у поєднанні з програмними інструментами робить графічні процесори ідеальними для багатьох видів завдань глибокого навчання. Саме це стало ключем до прискорення навчання і розгортання автономних транспортних засобів WEPod.

В результаті з’явився новий концептуальний вид громадського транспорту, який пропонує зручність особистого автомобіля без проблем, пов’язаних з володінням транспортним засобом. І хоча в даний час автомобілі рухаються лише фіксованим маршрутом, команда WEpod сподівається впровадити технологію в інших містах Нідерландів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;