Банки

BCI використовує Microsoft Azure Stack Hub для отримання переваг гібридної хмари

~ 3 хв

З моменту переходу на Azure та Azure Stack Hub BCI підвищив продуктивність і надійність своїх систем і отримав гнучкість для більш швидкого впровадження нових продуктів

BCI-Microsoft-Azure-Stack-Hub

Banco de Crédito e Inversiones (BCI) – лідер індустрії фінансових послуг, орієнтований на корпоративних і приватних клієнтів. Штаб-квартира банку знаходиться у Чилі, крім того, у компанії є філії в Південній Америці, США і Китаї. BCI пропонує широкий спектр фінансових продуктів і послуг для різних сегментів ринку.

В рамках цифрової трансформації BCI ініціювала перехід на Microsoft Azure у масштабах всього підприємства і використовувала розширення Azure Stack Hub для розробки гібридної архітектури, яке охоплює загальнодоступні і приватні хмари. За допомогою Azure Stack Hub банк може підтримувати додатки і ресурси у локальному середовищі по мірі необхідності – з міркувань продуктивності або відповідності нормативним вимогам.

З моменту переходу на Azure і Azure Stack Hub BCI підвищив продуктивність і надійність своїх систем і отримав гнучкість для більш швидкого впровадження нових продуктів. BCI прагне бути лідером в області інновацій, доступності та обслуговування клієнтів. Саме для досягнення цих цілей компанія реалізувала комплексну стратегію цифрової трансформації.

Міцна технологічна база необхідна для того, щоб банк міг своєчасно реагувати на потреби і очікування клієнтів, партнерів і співробітників. BCI почав шлях цифрової трансформації у 2015 році, коли виникла необхідність залишатися конкурентоспроможними. Щоб скористатися всіма перевагами цифрового поновлення, BCI звернув увагу на хмару. Оцінивши можливості основних хмарних провайдерів, BCI вибрав Microsoft Azure як надійної хмарної платформи. 

Переваги інтеграції з Azure впливають на всі аспекти бізнесу і просувають BCI по шляху цифрової трансформації. Перехід на Azure прискорює трансформацію, надаючи доступ до програмних інструментів і служб нового покоління, які полегшують перехід до компанії у формат роботи на основі даних. Тепер банк швидше виводить на ринок нові продукти, підвищує операційну ефективність і гнучкість, а також покращує якість обслуговування клієнтів. Azure пропонує рівень вбудованої безпеки, необхідний компаніям, що надають фінансові послуги з хмари. Банку також була потрібна гнучкість для міграції у загальнодоступну хмару, при цьому певні програми і дані залишалися локальними, щоб відповідати вимогам до продуктивності і безпеки.

BCI знайшов ідеальне рішення для своїх технологічних потреб і потреб у безпеці – Azure Stack Hub. Він необхідний для того, що у повній мірі користуватися послугами і можливостями Azure у локальному середовищі, у хмарі або у обох. Зараз банк використовує Azure Stack Hub для розгортання гібридних додатків та їх послідовного запуску у декількох місцях.

З точки зору безпеки Azure Stack Hub важливий для BCI, оскільки банк запускає робочі навантаження так, якщо б вони перебували у загальнодоступній хмарі, але зберігає їх у внутрішній приватній хмарі. Також BCI розробив гібридну конфігурацію з використанням чотирьох примірників Azure Stack Hub для виробничого і дослідного середовища. Використовуючи службу Azure Kubernetes (AKS), яка працює як у Azure Stack Hub, так і у загальнодоступній хмарі Azure, компанія зробила з традиційної монолітної архітектури архітектуру мікросервісів.

Інфраструктура на основі Azure стимулює розробку стратегії банку на основі мобільних додатків і корпоративних бізнес-систем, задовольняючи потребу в більш ніж 20 мільйонах транзакцій на місяць. Крім правильного налаштування технології, перехід BCI до хмари потребував певної трансформації всередині компанії, щоб персонал адаптувався до роботи з гібридним хмарним середовищем.

Тепер, коли BCI знаходиться у Azure Stack Hub, у банка є уніфіковані, більш гнучкі процеси розробки, які прискорюють цикли запуску продуктів, отже, підвищують задоволеність клієнтів. Інвестиції в Azure допомогли BCI адаптуватися до мінливих потреб ринку і більш широкого використання мобільного банкінгу.

Microsoft – світовий лідер в області інформаційних технологій, що поставляє широкий діапазон пристроїв і сервісів, програмного забезпечення та ІТ-послуг. Компанія Everest – офіційний партнер Microsoft в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Microsoft, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;