Охорона здоров'я

Barton Associates прискорює виявлення загроз з декількох годин до секунд з InsightIDR

~ 3 хв

Рішення централізує дані про безпеку по всій організації, застосовуючи поведінкову аналітику і аналіз загроз для отримання інформації за допомогою інтуїтивно зрозумілого графічного інтерфейсу. Машинне навчання визначає поведінку користувачів і попереджає про використання вкрадених облікових даних

Barton-Associates

Про компанію

Barton Associates – провідна компанія з підбору персоналу в сфері охорони здоров’я. Заснована у 2001 році, вона надає місцеву підтримку провідним організаціям охорони здоров’я (HCO) у США. Barton Associates має 700 співробітників у 10 офісах в семи штатах США.

Деніел Голденберг (Daniel Goldenberg), директор з IT-інфраструктури у Barton Associates. Частина його обов’язків полягає в тому, щоб знайти спосіб протистояти зростаючій онлайн-загрозі для організацій, орієнтованих на дані. Рекрутингові фірми особливо високо цінуються, оскільки мають великі сховища різноманітної особистої інформації (PII) і фінансових даних про своїх клієнтів, а також про корпоративні дані роботодавців.

Серйозний витік даних здійснює великий вплив на довіру клієнтів до бренду, так само як і збій через програм-вимагачів, через якого претенденти і роботодавці не зможуть підключитися до мережі. У першій половині 2019 року було зареєстровано більше 3000 порушень, що на 54% більше, ніж у першому півріччі 2018 року, у той час як кількість глобальних атак з використанням програм-вимагачів зросла майже на 50% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року в другому кварталі 2019 року.

Подорож у хмару

Як і багато інших організацій, Barton Associates пішла шляхом впровадження хмарних обчислень, прагнучи підвищити гнучкість бізнесу і скоротити витрати. За останні кілька років Гольденберг спостерігав, як компанія перетворилася з компанії, повністю заснованої на локальних серверах, у майже повністю хмарну, з Amazon Web Services (AWS) і інфраструктурою Google, що допомагає оптимізувати бізнес. Проте він зрозумів, що аутсорсинг в хмару не означає можливість передати відповідальність за кібербезпеку. Отже, почався пошук постачальника, який міг би запропонувати функції автоматичного виявлення загроз і реагування, а також можливості управління вразливостями, тісно інтегровані в хмарну інфраструктуру Barton Associates.

Переваги InsightIDR

Компанія обрала InsightIDR для своєї хмарної SIEM, орієнтованої на виявлення загроз, після ретельного розгляду, яке включало кілька «тест-драйвів» з провідними конкурентами. InsightIDR виявився простим у використанні, реалізації та налаштування. У нього було багато плюсів з точки зору розгортання, налаштування і навіть виходу з ладу. InsightIDR – це флагманський модуль SIEM для виявлення загроз і реагування на них, що дозволяє організаціям швидко і впевнено реагувати на атаки, виявляючи поведінку, що лежить у основі порушень безпеки. Він централізує дані про безпеку по всій організації, застосовуючи поведінкову аналітику і аналіз загроз для отримання інформації за допомогою інтуїтивно зрозумілого графічного інтерфейсу. Машинне навчання визначає поведінку користувачів і попереджає про використання вкрадених облікових даних або аномальному бічному русі, а глобальна аналітика Rapid7 використовується для аналізу поведінки атакуючих (ABA) для виявлення зовнішніх атак.

Barton Associates також обрала платформу Rapid7 InsightVM, яка використовує той самий базовий агент для забезпечення аналізу вразливостей у реальному часі. Аналітика зловмисників на основі ризиків допомагає компаніям автоматично визначати пріоритети найнагальніших дій, а основна увага приділяється співпраці в рамках IT, щоб забезпечити безперешкодне усунення будь-яких проблем. Агент Insight Agent розгортається відразу після того, як запускається сервер. Компанії потрібна інформація про всі нові кінцеві точки, щоб відстежувати їх з позиції регулювання і безпеки. В даний час цей процес у компанії автоматизований. Час виявлення загроз скоротився з декількох годин або днів до секунд.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;