Банки

Банк з Латинської Америки застосовує Alteryx Designer для автоматизації ручних процесів

~ 2 хв

Використовуючи Alteryx Designer співробітники навчилися імпортувати дані з різних джерел, створювати робочі процеси для очищення даних і виводити дані у форматі таблиць

Alteryx Designer, Alteryx, bank

Огляд варіантів використання

Операційний відділ одного з найбільших банків Латинської Америки використовує Alteryx Designer для автоматизації ряду ручних процесів, включаючи збір, консолідацію, обробку і виведення даних. З 2018 року в рамках своєї ініціативи щодо хакатону Alteryx, банк впровадив більше 30 рішень, завершив дорогі процедури і заощадив до 500 годин на рік в одному процесі консолідації даних.

Завдання

Велика частина робочого часу витрачалась на обробку даних. До Alteryx банк робив майже все у Access та Excel. Основна проблема полягала в тому, що кількість годин ручної праці була дуже великою, і занадто багато часу йшло на введення даних і виконання ETL. Дані, які компанія отримувала, були неструктурованими, велика частина з них була представлена ​​у вигляді електронних таблиць. Необхідно було автоматизувати кілька процесів у різних відділах, щоб підвищити їх ефективність і поліпшити якість результатів, виключаючи, таким чином, повторювані помилки.

Робоче рішення

Alteryx презентували командам фахівців усередині банку, з цією метою аналітики провели внутрішній хакатон. Завдяки цій ініціативі персонал усвідомив цінність спільної роботи, було сформовані групи з технічних фахівців, аналітиків і стажистів. У кожної групи був тиждень для створення робочого рішення, переможець представляв їх на загальний огляд і отримував заохочення. В даний час у банку є 60 ліцензій Alteryx Designer, за допомогою яких компанія має намір заощадити 33 тисячі робочих годин. При цьому близько 30 рішень – результат Хакатона.

Результати застосування Alteryx Designer

Використовуючи Alteryx Designer співробітники навчилися імпортувати дані з різних джерел, створювати робочі процеси для очищення даних і виводити дані у форматі таблиць. Завдяки даним процесам прискорився підрахунок сервісного податку (ISS), який раніше підраховується тільки вручну. Також фахівці набагато швидше стали виконувати оптимізацію і завірення заяв (у внутрішніх системах). Раніше всі процеси витягувалися і оброблялися вручну в Excel. З Alteryx цей процес у даний час протікає динамічно і швидко, тільки на одному цьому процесі було зекономлено 500 годин робочого часу. Крім іншого, був організований процес звірки депозитів.

Обробка інформації була надзвичайно дорогою. Разом з Alteryx вона стала набагато простішою, всі бази даних оброблялися у Alteryx Designer, а потім генерувалася консолідована інформація про депозити від державних банків. Найбільший плюс від використання аналітичної платформи, крім економії робочого часу, полягав у зниженні неузгодженості дій співробітників. На додаток до ефективності, Alteryx приніс культурні зміни у компанію: не потрібно бути програмістом або експертом, щоб працювати з даними.

Компанія Everest – офіційний партнер Alteryx в Україні зі статусом Premier Partner. Якщо ви бажаєте дізнатись детальну інформацію або вартість ліцензії Alteryx Predictive Analytics Starter Kit, звертайтесь до нас.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Артем Голоскевич
директор по Data&AI стратегії

    ;