Банки

Банк Leumi підвищує продуктивність і масштабує мобільний банкінг за допомогою технологій Dell

~ 2 хв

Хмарне рішення EMC Hybrid Cloud з VMware NSX-v і Dell EMC vBlock допомогло фінустанові здійснити прорив у реалізації своїх онлайн-сервісів

Bank Leumi, рішення Dell

Запит

Bank Leumi – одна з найбільших фінустанов Ізраїлю, що надає високоякісні фінансові послуги підприємствам і приватним клієнтам для ефективної реалізації різних продуктів і послуг. Запустивши одним із перших у країні багатофункціональний мобільний банкінг, Leumi шукав рішення, яке дозволить не лише «безболісно» повністю позбутися від фізичних відділень, а й забезпечити безперебійне та якісне обслуговування користувачів онлайн.  Принциповим був надійний доступ до повного спектру банківських послуг за будь-яких умов і з будь-якої точки світу. Для цього були потрібні створення та підтримка гнучкого ІТ-середовища, яке б дозволило не тільки підтримувати мобільний сервіс, а й масштабувати його в стислі терміни.

Рішення і результат

Для реалізації проекту банк використав рішення Dell EMC Hybrid Cloud з VMware NSX-v і Dell EMC vBlock на основі програмно визначеної моделі центру обробки даних, що об’єднує мережу, сховище та сервери в одному оптимізованому середовищі. Технологія виявилася кращою підтримкою для оптимізації, посилення й  масштабування функціоналу мобільного додатку. З появою нової інфраструктури приватної хмари значно зросла його гнучкість, а також в рази підвищилася продуктивність – нові служби можуть бути створені лише за три години, в той час як раніше цей процес займав близько трьох тижнів.  Тепер середній термін реалізації угод і проектів онлайн обходиться в годину часу, а брандмауери можна налаштувати всього за 15 хвилин у порівнянні з колишніми вісьмома годинами. Фактично, хмарне рішення EMC Hybrid Cloud з VMware NSX-v і Dell EMC vBlock допомогло ізраїльському банку Leumi здійснити буквально прорив у реалізації своїх онлайн-сервісів.

Dell є лідером в наданні інноваційної та хмарної інфраструктури, систем зберігання, серверів, надійних рішень, робочих станцій та рішень безпеки для клієнтів у різних галузях промисловості. Компанія Everest – офіційний партнер Dell зі статусом Gold в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Dell, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Дмитро Пантюхін
Account Executive

    ;