Телекомунікації

Animal Logic оживляє анімаційні фільми за допомогою Dell Technologies

~ 3 хв

Працюючи з Dell Technologies, компанія замінила комутатори з монолітним ядром на комутатори Dell EMC Networking Z Series та S Series з конфігурацією leaf-spine. Завдяки конструкції комутаторів Dell EMC Networking Animal Logic збільшила пропускну здатність між двома центрами обробки даних в десять разів

Animal Logic Dell Technologies
Фото: animationboss.net

Компанія

Animal Logic зі штаб-квартирою в Австралії є однією зі світових провідних незалежних творчих цифрових студій. Вже близько 30 років вона виробляє відмічені нагородами анімаційні продукти. Створюючи творчі студії у Сіднеї та Ванкувері, Animal Logic працювала над голлівудськими блокбастерами, такими як Captain Marvel, Happy Feet та Peter Rabbit.

В процесі виробництво анімаційного фільму Animal Logic кожен раз переглядає свою технологічну стратегію, щоб переконатися, що може втілити у життя творче бачення режисера. Щоб досягти такої якості зображення, яка потрібна для сучасних анімаційних фільмів, Animal Logic шукає технологічних партнерів, які зможуть задовольнити ці вимоги за допомогою ряду передових рішень.

Результати бізнесу

Компанія виконує наступне:

  • створює фотореалістичних персонажів і середовища для гібридних і повністю анімаційних фільмів;
  • підтримує робочі процеси у фізичних і віртуальних середовищах настільних комп’ютерів;
  • подвоює ємність зберігання даних;
  • зменшує площу, займану центром обробки даних, вимоги до харчування та охолодження;
  • покращує відновлення після збою, розділяючи платформи обробки і зберігання даних.

Оживлення Peter Rabbit

Перший анімаційний гібридний фільм Animal Logic, Peter Rabbit, став досягненням у галузі мистецтва і технологій. Компанія створювала фотореалістичних персонажів, які органічно вписувалися у живу зйомку. Така якість зображення вимагала великого обсягу рендерингу з інтенсивними вимогами до обчислень і вводу-виводу. Більш того, мережі, що з’єднують сховище з вузлами рендерингу, робочими станціями художників і транзитними лініями, повинні були підтримувати високу пропускну здатність.

Коли Animal Logic почала провадження у франшизі Peter Rabbit, IT-команда скористалася можливістю, щоб переглянути технологічну стратегію компанії. Вивчивши інструменти, методи і творче бачення, Animal Logic підрахувала, що наступний гібридний фільм потребуватиме вдвічі більше місця у сховищі даних і обчислювальної потужності, ніж перший фільм.

Animal Logic звернулася до Dell Technologies, оскільки компанія могла надати комплексні рішення і послуги для всіх вимог. Для продовження виробництва гібридних фільмів Animal Logic було необхідно змінити структуру мережі. Мета полягала у тому, щоб перейти до сучасної конфігурації leaf-spine (розподілене ядро) для підвищення продуктивності, масштабованості та надмірності.

Працюючи з Dell Technologies, компанія замінила комутатори з монолітним ядром на комутатори Dell EMC Networking Z Series та S Series з конфігурацією leaf-spine. Завдяки конструкції комутаторів Dell EMC Networking Animal Logic збільшила пропускну здатність між двома центрами обробки даних у десять разів. У той же час Animal Logic також застосувала Dell EMC Isilon – рішення для зберігання даних, широко використовуваного у індустрії мультимедіа та розваг. Система зберігання Isilon спочатку розбиває дані за рівнями для оптимізації продуктивності або ємності, у той же час зберігаючи доступність даних в одному розширюваному томі. Для Animal Logic була додана продуктивність флеш-пам’яті для рендеринга, а також економічний повільніший рівень для резервного копіювання та архівування.

Для підтримки художників-аніматорів компанія придбала робочі станції і ноутбуки Dell Precision, а також 27-дюймові монітори Infinity Edge Dell UltraSharp. Монітори мали відмінну передачу кольору і прекрасну якість зображення. Підвищення ефективності робочого процесу художників стало можливим завдяки поєднанню технологій Dell Precision та Dell Monitor, підтримуваних віртуальними робочими столами на базі VMware.

Компанія Everest – офіційний партнер Dell зі статусом Gold в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Dell, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Дмитро Пантюхін
Account Executive

    ;