Страхування

«Аналітика людей» на базі AI від Statustoday для розподілу робочої сили та інтелектуального навантаження у компанії

~ 2 хв

Рішення забезпечує «живу» модель моніторингу життєдіяльності корпоративного середовища, дозволяючи уникати втрати продуктивності відділів і здійснювати належне управління бізнес-процесами

Суть проблеми

Hiscox – диверсифікована міжнародна страхова група зі штаб-квартирою на Бермудських островах, що налічує понад 3100 співробітників у 14 країнах і 35 офісах. Має збалансований портфель готових профільних рішень, потужні фінансові показники й високий рівень внутрішньої корпоративної культури та безпеки. 

Працюючи з величезною кількістю підприємств, організацій, установ і приватних клієнтів, компанія надає особливого значення забезпеченню максимального контролю виконуваної роботи й внутрішньої взаємодії співробітників на всіх рівнях. Раніше впоратися з цим завданням було непросто у зв’язку з відсутністю на ринку комплексного рішення у вигляді відповідних прогресивних цифрових інструментів. Проблема була вирішена за допомогою Isaak від Statustoday.

Що пропонує Statustoday?

Від початку Statustoday планувала використовувати AI для кібербезпеки, зокрема, для аналізу внутрішніх онлайн-комунікацій компаній та інших процесів у мережі з метою виявлення шахрайських дій. Тим не менш, набір інтелектуальних інструментів було істотно розширено у зв’язку з наростанням відповідного попиту, і стратегія трансформувалася у всеосяжну цифрову службу інсайту співробітників, засновану на AI. 

Коли ви підключаєте Microsoft 365 або Google Gsuite до StatusToday, служба створює конектори, аби в режимі реального часу відображати зв’язки, контент і дії всіх майбутніх подій. Це дозволяє платформі збирати метадані та інформацію аудиту для всіх важливих процесів, виконуваних будь-яким працівником або відділом у системі. За допомогою спеціальних цифрових інструментів, на основі зібраної інформації та прогнозів, створюється фактично діаграма компанії, яка об’єднує базову активність усіх співробітників, підрозділів і робочих груп, а також візуалізацію змісту їх основної діяльності. Таким чином усуваються прогалини у комунікації, здійснюється моніторинг мережевого навантаження й комплексний аналіз затребуваності певних дій і рішень, а також контролюється рівень безпеки використовуваних даних. 

Як Hiscox використовує Statustoday?

Isaak від Statustoday підключається до різних цифрових інструментів компанії, збираючи всю внутрішню інформацію. Штучний інтелект використовує метадані, витягнуті з різних систем, й аналізує рівень комунікації та дій співробітників. Фактично, Isaak діагностує поведінку кожного працівника та генерує його «цифровий відбиток». Таким чином забезпечується «жива» модель моніторингу життєдіяльності корпоративного середовища, що дозволяє уникати втрати продуктивності різних відділів, здійснювати належне врядування бізнес-процесами й інфраструктурою, запобігати ризикам неправомірних дій і відслідковувати ефективність персоналу.

Визначення центральних і другорядних особистостей у мережі, трактування діяльності і прийнятих рішень, розподіл робочого та інтелектуального навантаження в залежності від коефіцієнта продуктивності та ефективності кожного співробітника – невід’ємна складова передової «аналітики людей» на базі штучного інтелекту, який допомагає керівникам усіх рівнів приймати стратегічні рішення у реалізації завдань і обов’язків.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;