Охорона здоров'я

Американський Червоний Хрест обробляє і транспортує донорську кров, використовуючи Dell EMC та VMware

~ 3 хв

Організація створила «віртуальне робоче місце» за допомогою VMware Workspace ONE – уніфікованої платформи, яка об’єднала VMware vSphere для віртуалізації у центрах обробки даних з VMware Horizon Enterprise, VMware App Volumes і VMware User Environment Manager для надання віртуальних додатків і робочих столів

Американський Червоний Хрест обробляє і транспортує донорську кров, використовуючи Dell EMC та VMware

Компанія

Американський Червоний Хрест щорічно забезпечує близько 40% запасів донорської крові в США від більш ніж 2,8 мільйона добровільних донорів. Коли справа доходить до порятунку життів і надання необхідного лікування, час має вирішальне значення. Доступ до потрібних технологій допомагає добровольцям і співробітникам миттєво мобілізуватися, і швидко і безпечно доставити кров пацієнтам, які її потребують.

Американський Червоний Хрест працює цілодобово, щоб оптимізувати свої запаси і розподіл крові. Від тестування до транспортування, від відстеження до підтримки потрібної температури – для всіх процесів використовується Dell EMC і VMware. За останні два роки організація зазнала повної трансформації IT, модернізувала та віртуалізувала свої центри обробки даних, щоб зробити дані і технології більш доступними для співробітників і волонтерів у мобільному середовищі.

Завдяки потужним технологіям віртуалізації VMware, Червоний Хрест скорочує витрати на управління і надає понад 10 тисячам унікальних користувачів доступ до необхідних їм інструментів, які дозволяють швидко запускати додатки з центру обробки даних в умовах обмеженої пропускної здатності.

Рішення

Червоний Хрест створив «віртуальне робоче місце» за допомогою VMware Workspace ONE – уніфікованої платформи, яка об’єднала VMware vSphere для віртуалізації у центрах обробки даних з VMware Horizon Enterprise, VMware App Volumes та VMware User Environment Manager для надання віртуальних додатків і робочих столів. Ці послуги надавалися через платформу Workspace ONE для створення єдиного каталогу, аутентифікації і єдиного входу з контролем умовного доступу. Використовуючи набір рішень VMware, організація розробила рішення для цифрового робочого простору, в якому кінцеві користувачі можуть отримати доступ до будь-якого додатка, включаючи віртуальні робочі столи і додатки Remote Desktop Service (RDS), а також веб-додатки та додатки SaaS. Щоб отримати доступ до віртуального робочого місця на базі Workspace ONE, авторизовані користувачі використовують будь-який браузер для доступу до порталу і вводять своє ім’я користувача та пароль. Залежно від своєї ролі у організації вони бачать додатки, до яких у них є доступ. Єдиний вхід (SSO) через VMware Identity Manager дозволяє їм входити у будь-який із затверджених додатків без повторного введення облікових даних. Діапазон додатків варіюється від стандартного програмного забезпечення для підвищення продуктивності настільних ПК до спеціалізованих нормативних додатків.

Додатки Microsoft інтегровані з Virtual Workplace, вони забезпечують доступ до застарілих встановлених додатків Microsoft і хмарних Office 365, OneDrive і SharePoint одним клацанням миші. Портал також підтримує новітні хмарні додатки, такі як Concur і SalesForce.com. Перехід на мобільні пристрої і віртуальне робоче місце поліпшив якість послуг у місцях, де допомога при стихійних лихах і здача крові є двома основними цілями Червоного Хреста. Волонтерам і співробітникам більше не потрібно мати справу з несумісними системами. Вони можуть увійти у віртуальне робоче місце і швидко виконувати свою роботу.

Компанія Everest – офіційний партнер Dell зі статусом Gold в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Dell, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Дмитро Пантюхін
Account Executive

    ;