Транспорт та логістика

Alteryx в DTNA: інструмент для ефективної роботи з великими даними

~ 2 хв

Величезна кількість даних, що надходить з кожного автомобіля, потребувала якісної обробки. Універсальним способом впорядкувати дані і використати їх ефективно, стала аналітична платформа Alteryx

Alteryx-DTNA

Компанія Daimler Trucks North America (DTNA) – світовий лідер у виробництві автомобілів – застосувала можливості аналітичної платформи Alteryx під час цифрової трансформації, оснастивши свої автомобілі давачами IoT. Alteryx, який вже був  основним робочим інструментом для роздрібних підрозділів компанії, спростив перетворення величезних обсягів великих даних при отриманні інформації про вантажівки з давачами IoT. Це призвело до значної економії палива, а також дозволило оптимізувати складання звітності і контроль безпеки.

Проблема

За останні кілька років DTNA продала більше 40% автомобілів класу А, в тому числі авто брендів Smart або Mercedes-Benz, а також автомобілі важкого класу. DTNA виробляє автомобілі з 40-х років 20 століття, проте з плином часу компанія диверсифікувалася у підприємство, яке проводить різну діяльність: роздрібні продажі запчастин, сервісні послуги через дилерів, продаж старих автомобілів, а також роботу в якості технологічної компанії.

Щодня Daimler Trucks North America підключає пристрої IoT до сотень вантажівок, створюючи трильйони рядків даних. Транспортний засіб, до якого підключений засіб IoT, проїжджаючі від 6 до 8 годин на день, генерує 29 тисяч секунд даних для кожного зі своїх давачів. Загалом, близько 1,5 мільйона секунд даних на один автомобіль на тиждень. Не складно уявити, який обсяг даних генерують сотні тисяч вантажівок. Відповідно, DTNA гостро потребувала технологічної платформи, створеної для великих даних, і Alteryx стала такою платформою.

Робоче рішення

Однією з ключових послуг компанії стала послуга економії палива, яка допомагає клієнтам зрозуміти, яким чином економити паливну сировину на конкретному автомобілі. До Alteryx було складно управляти гігантським обсягом даних, так само, як і ефективно презентувати рішення клієнтам. Платформа спростила візуалізацію за допомогою просторових інструментів і побудови теплової карти. Alteryx дав повне розуміння даних – починаючи від необробленої інформації до кінцевого результату, і все це у рамках однієї платформи.

Для побудови робочих процесів, створення макросів і вилучення або публікації даних застосовується Designer, у той час як Server допомагає з повторюваними або автоматизованими робочими процесами. Компанії не потрібно турбуватися про помилкові результати або брудні дані, тому що все це враховується у робочих процесах. Бізнес-аналітики отримали можливість інтегрувати з Alteryx інструменти, створені IT-відділом, і отримувати докладні аналітичні дані для аналізу. Alteryx дозволив компанії ефективно використовувати величезні обсяги даних. Аналітична платформа використовується DTNA у маркетингу, фінансах, операціях та аналітиці, надаючи користувачам дані, необхідні для прийняття правильних бізнес-рішень.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Артем Голоскевич
директор по Data&AI стратегії

    ;