Охорона здоров'я

Alteryx: Saxony Partners сформувала криву доходу лікарів на основі даних про страхування пацієнтів

~ 2 хв

Компанія створила спеціальний робочий процес і допомогла групі лікарів зрозуміти, який рівень доходу буде у них в різні місяці. Цей процес забезпечує необхідну прозорість, підвищуючи мотивацію лікарів і дозволяючи фахівцям приймати більш вигідні рішення, що базуються на реальних даних

Saxony Partners-Alteryx

Варіант застосування

У американській системі охорони здоров’я валютний потік є серйозною проблемою для лікарів, оскільки вони не мають точних даних про те, яка кількість грошей страхова компанія заплатить їм за візит кожного пацієнта. У зв’язку з цим компанія Saxony Partners створила спеціальний робочий процес у Alteryx і допомогла групі лікарів зрозуміти, який рівень доходу буде у них в різні місяці.

Цей робочий процес Alteryx забезпечує необхідну прозорість, підвищуючи мотивацію лікарів і дозволяючи фахівцям приймати більш вигідні рішення, що базуються на реальних даних.

Проблема

У сфері охорони здоров’я у США у лікарів існує певна невідомість щодо того, який дохід вони будуть отримувати з місяця в місяць. Це ще більш помітно серед невеликих груп лікарів, чий грошовий потік заснований на контрактах зі страховими компаніями. Страхові компанії диктують клініці, який розмір компенсації отримає лікар, але лікарі не можуть вивчати всі договори страхування пацієнтів, яких приймають протягом дня. Крім того, лікарські контракти складені складно, можуть містити ряд додаткових пунктів або умов. Часто лікарі підписують свої контракти без повного розуміння політики відшкодування витрат.

Щодня середньостатистичний лікар приймає від 30 до 50 пацієнтів, і практично неможливо відстежити, яка сума буде виплачена у кінці місяця. Державна і правова політика оновлюється, що призводить до ефекту доміно для ставок страхового відшкодування. В результаті окремий лікар може отримати різні суми щомісяця після подачі рахунків у страхову компанію.

Робоче рішення

Фахівці Saxony Partners створили спеціальний робочий процес Alteryx для вирішення проблеми, описаної вище. Для створення моделі потрібно було зрозуміти, як історично змінювався розмір страхових відшкодувань. Щоб навчити модель, були переглянуті історичні дані за три місяці за ставками страхового відшкодування лікарям. Потім, використовуючи лінійну регресію, була створена статистична модель ставки відшкодування, у якій враховувалося безліч факторів, наприклад, код діагнозу і навіть те, чи оплачував пацієнт будь-які послуги додатково. Зосередивши увагу тільки на даних за останні три місяці, аналітики отримали картину поточної ситуації з грошовими потоками. У міру зміни даних ця модель адаптувалася до них у реальному часі. Після поновлення моделі раз на місяць аналітик може прогнозувати розмір страхового відшкодування для кожного з обстежених пацієнтів. Отриманий прогноз точний на 88%.

До застосування Alteryx лікарі не знали, якою буде їхня щомісячна оплата. Щоб точно спрогнозувати відшкодування, модель повинна оновлюватися у реальному часі з усіма змінами страхового поліса. Створений алгоритм вивчав історичні дані, давав точний прогноз і динамічно реагував на зміни.

Компанія Everest – офіційний партнер Alteryx в Україні. Більш детальну інформацію по платформі Alteryx і вартість впровадження рішень дізнавайтеся у наших менеджерів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;