Охорона здоров'я

Alight Solutions застосовує Alteryx для перевірки транзакцій у сфері медичного страхування

~ 3 хв

Завдяки платформі фахівці компанії значно прискорили процес перевірки планів медичного страхування і знизили кількість рутинних процесів, що уповільнюють діяльність персоналу

alteryx-medicine-insurace

Компанія

Alight Solutions – компанія, що займається кадровим і соціальним консультуванням, управлінням медичними пільгами і аналітичними рішеннями у сфері охорони здоров’я. Alight Solutions обслуговує клієнтів з 29 країн, частина компаній, що користуються послугами підприємства, входить у список Fortune 500.

Проблема

Коли клієнти реєструються у системі і використовують будь-яке з наданих Alight Solutions рішень, вся інформація збирається і передається для аналізу. У компанії є внутрішня база даних DB2, інформація з якої порівнювалася з базами даних Excel та Access. Експертам необхідно було перевіряти мільйони транзакцій щодня (виплати зарплат, виплати за медичними страховими полісами і багато іншого). Вкрай важливо зробити так, щоб кожна з цих транзакцій була врахована і проаналізована правильно. Мета компанії – зменшити кількість рутинних процесів і підвищити довіру співробітників до складних обчислень, тим самим даючи можливість команді фахівців зосередити увагу на інших важливих рішеннях для клієнтів.

У компанії була платформа управління пільгами (Total Benefits Administration Platform або TBA). Вона виконувала наступні функції:

 • налаштовувалася згідно вимогам клієнтів;
 • представляла собою ізольоване середовище (для більш зручної та безпечної роботи);
 • дозволяла створити відразу кілька копій звітів (близько 200);
 • давала можливість розібратися з тим, яким чином відбувається виплата пільг;
 • мала єдину архітектуру.

Застосування Alteryx

Аналітична платформа Alteryx показала фахівцям компанії, наскільки ширше можуть бути їхні робочі можливості: тепер фахівці могли більш якісно (але з меншими витратами робочого часу) обслуговувати клієнтів, розробляти нові ефективні рішення. Alteryx заощадив Alight Solutions 400 годин у процесі звірки конверсії заробітної плати, дозволивши автоматизувати перевірку одного мільйона відрахувань із заробітної плати, і перетворивши багатотижневий процес перевірки планів медичного страхування на одноденний огляд.

В ході роботи з Alteryx компанія Alight Solutions прийшла до наступного:

 • на момент початку використання платформи, 96% співробітників не мали досвіду роботи в Alteryx;
 • тренінги з реальними прикладами роботи платформи і приклади робочих процесів (workflows) виявилися вельми корисні для персоналу;
 • демонстрації готових робочих процесів спонукали співробітників активно застосовувати платформу;
 • були створені власні макроси: Макрос SQL (для запуску декількох запитів у системі TBA одним інструментом), Макрос FTP (для вилучення файлів постачальників у Alteryx);
 • процеси, на які потрібно від 5 до 10 хвилин, стали виконуватися за 30 секунд.

Alteryx дозволив користувачу автоматизувати перевірку структури тарифів медичного страхування і розрахунок їх вартості. Крім того, підвищилася якість оцінки розрахунку заробітної плати (при порівнянні результатів Alight і платника). Був створений файл результатів про фактичні надходження заробітної плати, а за допомогою призначеного для користувача макросу FTP фахівці створили повторюваний workflow для порівняння відрахувань із заробітної плати.

Компанія Everest – офіційний партнер Alteryx в Україні зі статусом Premier Partner. Якщо ви бажаєте дізнатись детальну інформацію або вартість ліцензії Alteryx Designer та Alteryx Server, звертайтесь до нас.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Артем Голоскевич
директор по Data&AI стратегії

  ;