Охорона здоров'я

AIHW перетворює складні дані у прості інтерактивні візуалізації

~ 2 хв

Компанія застосовує Tableau як інструмент для створення доступних і зрозумілих візуалізацій, що стосуються охорони здоров’я і соціального забезпечення жителів країни. Відразу ж після впровадження сервісу в роботу AIHW, громадськість прийняла таку форму подачі інформації зі схваленням і великим інтересом

Компанія

Австралійський інститут охорони здоров’я та соціального забезпечення (AIHW) є національним агентством Австралії, яке веде облік і громадську роботу в галузі охорони здоров’я та соціального захисту населення. Надаючи високоякісні дані і звіти, AIHW інформує жителів країни про дискусії і розробки в області охорони здоров’я, житлового будівництва та комунальних послуг. У лютому 2017 року AIHW почала використовувати Tableau для підвищення якості наданих даних і створення інтерактивного інтерфейсу свого веб-сайту.

За два роки AIHW стала однією з провідних державних організацій Австралії, що використовують Tableau. Після введення Tableau у компанії сформувалася культура інновацій на основі даних, співробітники почали використовувати інформацію якісніше, а відгуки, отримані від громадськості після подання інтерактивних візуалізацій, були виключно позитивними.

В силу своєї діяльності організація AIHW повинна спілкуватися з широкою аудиторією, включаючи громадськість, а також з групами з більш спеціалізованими потребами, наприклад, з вченими, політиками, розробниками соціальних послуг, студентами і т.д. Це створило проблему в пошуку найефективнішого інструменту візуалізації, через який можна було б представляти інформацію у зрозумілому і цікавому форматі, в той же час обслуговувати спеціалізованих споживачів даних, зберігши при цьому імідж компанії, відкритої для звичайного громадянина. У пошуках відповідного інструменту AIHW провела оцінку 14 рішень, представлених на ринку, і виявила, що Tableau – найкращий продукт для візуалізації даних.

AIHW використовує Tableau для вбудовування інтерактивних візиток в онлайн-звіти. Ці звіти дають уявлення про конкретний факт чи явище, пов’язане зі здоров’ям або добробутом. Візуальні таблиці дозволяють візуально передати статистичні дані, тенденції, моделі і результати. Дані, отримані на основі статичних графіків, будь-яких таблиць і електронних таблиць Excel, оживають на веб-сайті за допомогою багатої візуалізації Tableau.

Платформа надала компанії можливість інтеграції даних будь-якого формату, і зробила AIHW більш гнучкою у наданні інформації населенню. Tableau володіє простим інтерфейсом, зрозумілим будь-якому користувачеві, і персонал AIHW має можливість створювати інтерактивні уявлення тоді, коли це необхідно. Ключем до успішного розгортання і зростання Tableau в AIHW є наявність сильної системи внутрішньої підтримки спільноти співробітників, які використовують таблиці. Вони зручні для працівників аналітичного відділу, для фінансистів і для пересічних інженерів, маркетологів, лікарів. Великою популярністю у персоналу AIHW користується Tableau Public – спільнота, у якій можна вчитися у інших користувачів Tableau або ділитися власним досвідом. Також співробітники компанії отримують підтримку на офіційних курсах, розроблених фахівцями AIHW. Це зручно як для нових співробітників компанії, так і для тих, хто працює тривалий час.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;