Банки

AFCX прискорює процес виявлення шахрайства за допомогою Alteryx

~ 2 хв

Завдяки Alteryx Designer і Alteryx Server швидкість перевірки підозрілих операцій значно скоротилася, а у компанії зникла необхідність купувати безліч різних рішень. Внутрішнє робоче середовище було повністю адаптоване як для виявлення фроду, так і для підготовки звітності

Alteryx. AFCX

Компанія

Австралійська біржа фінансових злочинів (Australian Financial Crime Exchange або AFCX) – партнерська організація, основним завданням якої є взаємодія між австралійськими банками, урядом і правоохоронними органами з метою запобігання фінансового шахрайства та кіберзлочинності.

Проблема

Проблема шахрайства актуальна для всіх фінансових компаній світу. Особливо небезпечними традиційної вважаються витік інформації і крадіжка особистих даних. У випадку з AFCX існувала наступна проблема: рахунок клієнта закривався не відразу після першої шахрайської транзакції, а після п’ятої або шостої, коли система виявляла підозрілу активність.

Всі дані, якими оперує AFCX, були об’єднані в 11 унікальних груп. Вся інформація була структурована, і надавалася фінансовими установами у вигляді плоских файлів (найпростіший різновид структурованої інформації) або в форматі CSB. Для завантаження файлів використовувалися Atlassian, JIRA і Confluence, крім того Atlassian і JIRA налаштували таким чином, щоб вони зберігали кожну шахрайськю дію відповідно до призначених для користувача специфікацій. Однак весь описаний процес відбувався досить повільно, і необхідно було знайти рішення, яке б у багато разів прискорило його. Тому вибір експертів упав на Alteryx.

Результати застосування Alteryx

AFCX здійснила тримісячну трансформацію для модернізації всієї своєї внутрішньої програмної архітектури, додавши Alteryx Designer і Server і створивши надійні і масштабовані рішення для всіх підрозділів компанії. Старт використання Alteryx припав на березень 2018 року. Тоді ж були завантажені робочі процеси на Alteryx Server і сформовані різні типи звітів, які генерувалися щодня у режимі реального часу. В даний час Alteryx тепер працює як основа системи AFCX. Кожен день дане програмне рішення дозволяє персоналу компанії з максимальною ефективністю виконувати їх робочі завдання.

Використовуючи Alteryx біржа скоротила час перегляду записів підозрілих транзакцій з 7 години до 7 секунд (7 тисяч записів). Вся аналітика здійснюється у реальному часі, а фахівці аналітичного відділу працюють над тим, щоб виявляти шаблони шахрайських операцій. Оптимізація роботи була досягнута без збільшення чисельності персоналу (оскільки у компанії не було такої можливості, і штат мав залишитися незмінним). Також AFCX більше не був прив’язаний до Atlassian, оскільки в результаті застосування Alteryx не знадобилося купувати ніякі сторонні рішення, всі процеси і звітність формувалися за допомогою Alteryx Designer і Alteryx Server. І, звичайно, біржа почала істотно економити час на перевірку підозрілих транзакцій, швидше визначати істинно шахрайські операції.

Компанія Everest – офіційний партнер Alteryx в Україні зі статусом Premier Partner. Якщо ви бажаєте дізнатись детальну інформацію або вартість ліцензії Alteryx Designer та Alteryx Server, звертайтесь до нас.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Артем Голоскевич
директор по Data&AI стратегії

    ;