АІ в бізнесі

Captain Peter – рішення для віддаленого контролю холодових ланцюгів від Maersk

Maersk, провідна світова компанія, що спеціалізується на інтегрованій контейнерній логістиці, недавно запустила комплексне логістичне рішення для холодового ланцюга для клієнтів, які експортують виноград з Нашика і Санглі (міста в Індії) в Північну Європу. Холодовий ланцюг – це безперервний ланцюг холодильників і холодильного транспорту від заготівлі та переробки продуктів на місцях до моменту потрапляння до кінцевого споживача.

Дане рішення від Maersk дозволяє експортерам з регіону поставляти високоякісний індійський виноград на світовий ринок, а фермерам з індійських міст Санглі і Нашик отримувати прибуток. Виконуючи певні дії на всьому ланцюгу поставок, Maersk скорочує загальний час виконання замовлення у Північну Європу на 4 дні.

Готуючись до пікового виноградному сезону і допомагаючи експортерам, що базуються в Нашику (який називають «виноградною столицею Індії»), холодові ланцюги Maersk проходять всі етапи доставки товару: починаючи від шляху від складу експортерів до місця призначення у Північній Європі. Таким чином, Maersk – універсальний ритейлер, який надає комплексну послугу управління бронюванням товарів, транспортування (у тому числі наземного та морського), а також митного оформлення.

Переміщення винограду здійснюється у рефрижераторних контейнерах, які управляються спеціальним «розумним» рішенням для віддаленого контролю параметрів зберігання вантажу. Дане рішення називається Captain Peter і контролює температуру, вологість і інші атмосферні умови всередині контейнера. Для додаткового гарантування збереження вантажу Maersk використовує техніку Reefer, що має підвищений рівень надійності.

Стів Фелдер (Steve Felder), керуючий директор Maersk South Asia підкреслив, що місто Нашик є пріоритетним об’єктом для експорту винограду з Індії. За допомогою комплексних рішень Maersk для холодових ланцюгів компанія допомагає експортерам доставити виноград у країни Північної Європи в найкоротші терміни. Рішення «єдиного вікна» дає можливість фермерам зосередитися на процесі вирощування винограду, а логістику та інші процеси в ході транспортування надати перевізнику.

Крім винограду в регіоні також виробляються інші якісні продукти: цибуля, помідори, перець чилі, кукурудза, бамія та інші овочі, що мають величезний торговельний потенціал на світових ринках. За допомогою логістичних рішень для холодового ланцюга Maersk зробить агроекономіку Індії більш відкритою і ліберальною, що у майбутньому дозволить фермерам і підприємцям стати частиною міжнародної торгової екосистеми. Ініціювати замовлення можна будь-яким способом, наприклад, через
WhatsApp і електронну пошту. В кінцевому підсумку, завдяки консолідації маршруту, Maersk не тільки скорочує загальний час, необхідний для перевезення вантажу винограду з Нашика і Санглі у країни Північної Європи, а й гарантує збереження якості ягід.